reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Dziękuję za odpowiedź, ja wiem, że drugie dziecko muszę urodzić ze znieczuleniem, bo przy pierwszym po 18 godzinach straciłam przytomność z bólu i miałam cesarkę, nio i synek byl siny, gdyby nie to różnie mogłoby się skończyć. Teraz na 100% chcę znieczulenie tylko nie wiem gdzie, wojewódzki czy eskulap? Kto jest ordynatorem ginekologii w wojewódzkim?
 
reklama
rozumiem:)

ordynatorem jest Roztoczyński, jak będziesz miała wskazanie od lekarza do znieczulenia to na pewno ci zrobią , i jak miałaś takie problemy to ja osobiście wolałabym szpital niż Eskulap:-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamuśki:-) Jestem tu pierwszy raz ale szukam inf. na temat wszystkiego co wiąże się z porodem, macierzyństwem itd:-) Jestem w 31 tc. termin to 27.02 i zastanawiam się nad porodem... wybrałam szpital wojewódzki i bardzo proszę o opinie na temat położnych. Mam nr tel jednej Pani- podobno rewelacyjna ale liczę na Waszą pomoc. Jak mam zacząć rozmowę telefoniczną? O co zapytać? Czy mogę zapytać o pieniążki już na wstępie? Czy już najwyższy czas na załatwienie sobie tego typu opieki? Moja Maja to pierwsze nasze dziecko... Jesteśmy z chłopakiem zieloni w tych kwestiach więc czekam na jakiekolwiek informacje...Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka:-)
 
Cześć dziewczyny:) na ten watek zagladalm pierwszy raz(czemu wczesniej nie widzialam?). jeszcze sporo czasu do porodu ale nie wiem czy wybrac szpital na wyspianskiego czy eskulap? pomozecie:)?
 
86ania86 no to rodzisz po mnie kochana. ja wybrałam wyspiańskiego, acz kolwiek każda mi mowi idź rodzic do eskulapa. No ale tam za szybko wyganiaja. W przypadku żółtaczki u maluszka - dziecko zostaje a Ty do domu. Nie mogłabym tak.
 
zuzka2221 - odnośnie macierzyńskiego - nalezy ci sie 22 tyg.

Nie znam dobrych opinii o wojewodzkim. tam jak jest jakies zagrożenie i trzeba CC - zwlekają bardzo. Niewiem.
Wybieram sie na Wyspiańskiego. Zobacze - narazie jestem na etapie zdobywania opinii.
 
zuzka2221 - odnośnie macierzyńskiego - nalezy ci sie 22 tyg.

Nie znam dobrych opinii o wojewodzkim. tam jak jest jakies zagrożenie i trzeba CC - zwlekają bardzo. Niewiem.
Wybieram sie na Wyspiańskiego. Zobacze - narazie jestem na etapie zdobywania opinii.


Ja rodziłam w Wojewódzkim, i złego słowa nie powiem:-)
 
WItajcie! Też jestem z Bielska i mam termin na 4 czerwca, a więc jeszcze dłuuugoooo.:)
ENI wiem, że na Wyspiańskiego ginekologiem jest Agnieszka Zemanek-Wojnowska, więc przy cesarkach tez powinna być. Prowadzi moją ciążę teraz i jestem nią zachwycona, dlatego też zastanawiam się nad Wyspiańskim. Ew. Eskulap, tam podobno robią świetne cesarki.

Moja ciaze takze prowadzila dr Zemanek-WOjnowska i jestem nia absolutnie zachwycona a dodam ze byla to ciaza blizniacza...w szpitalu sama mi robila ciecie i naprawde interesowala sie co sie z nami dzieje:) profesjonalna jako lekarz i super jako kobieta:) ciecie mialam na wyspianskiego i faktycznie robi swietne cesarki
 
reklama
No to i ja może się co nieco wypowiem...a raczej opisze swoje zamiary:)
Ja mam w planach poród na Wyspiańskiego- stamtąd wybrałam tez gina ktory będzie mi odbierał poród. Moja koleżanka tam rodziła przed świętami- miala cc i byłam ja odwiedzić- warunki rewelacja:) to mnie w moim wyborze tylko umocniło. Plan na mój poród jest taki ze już 24.01 stawiam się do szpitala...na patologie- tam przez min.tydz.będę mieć robione badania i dziewczynki dostana zastrzyk na rozwoj płucek- potem będziemy mieć CC:) resztę mogę opisać jak będę już po:):) Ale ten szpital polecało mi dużo zaprzyjaźnionych mam:) Z tym ze każdy decyduje sam......:)
 
Do góry