reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
A no właśnie lodowisko....czy taki 3latek coś ogarnie na lodzie? Czy im się łyżwy zakłada...jakoś nie mogę sobie wyobrazić.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
A no właśnie lodowisko....czy taki 3latek coś ogarnie na lodzie? Czy im się łyżwy zakłada...jakoś nie mogę sobie wyobrazić.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Kochanie moje córki Mają 12 i8lat. Ale jeżdżą z nimi i inne dzieci mniejsze wiadomo... ferie
Nie wiem Jak z łyżkami i takiego malucha...chyba nie bardzo wiesz jeszcze do końca nad bogami nie panuje a na łyżwach tym gorzej może byc

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochanie moje córki Mają 12 i8lat. Ale jeżdżą z nimi i inne dzieci mniejsze wiadomo... ferie
Nie wiem Jak z łyżkami i takiego malucha...chyba nie bardzo wiesz jeszcze do końca nad bogami nie panuje a na łyżwach tym gorzej może byc

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie wiem że w Lu są takie pingwinki których maluchy się trzymają ale nie wiem czy w łyżwach mój by się tam odnalazł. Muszę spróbować chyba.


Pijesz kawę w ciąży?
Ja z tych kawoszek i właśnie popijam...ale zastanawiam się czy fasolce nie będzie szkodzić :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
No właśnie wiem że w Lu są takie pingwinki których maluchy się trzymają ale nie wiem czy w łyżwach mój by się tam odnalazł. Muszę spróbować chyba.


Pijesz kawę w ciąży?
Ja z tych kawoszek i właśnie popijam...ale zastanawiam się czy fasolce nie będzie szkodzić :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
Pije
Jedna rano rozpuszczalna
Też kawosz jestem
Tyle że wysokocisnieniowiec i zawsze musiałam kawę ograniczać
Teraz w ciąży ciśnienie mam chwilowo książkowe.... Ale wiem z mego doświadczenia ze zacznie mi szaleć w połowie ciazy....

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dr Wanda Skrzypczak
przyjmuje prywatnie ale rodzi się na Lubartowskiej. Jej syn na Jaczewskiego pracuje. Też bardzo dobry miły lekarz. Ona z najstarszą moją córką robiła mi Cc (bo w Chełmie przy pierwszym porodzie i ułożeniu posladkowym kazali przyjść jak się coś zacznie dziac ) i od tamtej pory czyli już 13 lat tylko do niech chodzę.
Bardzo dobry lekarz.przesympatyczny człowiek.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dr Wanda Skrzypczak
przyjmuje prywatnie ale rodzi się na Lubartowskiej. Jej syn na Jaczewskiego pracuje. Też bardzo dobry miły lekarz. Ona z najstarszą moją córką robiła mi Cc (bo w Chełmie przy pierwszym porodzie i ułożeniu posladkowym kazali przyjść jak się coś zacznie dziac ) i od tamtej pory czyli już 13 lat tylko do niech chodzę.
Bardzo dobry lekarz.przesympatyczny człowiek.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A drugie też CC czy SN rodziłaś?
Ja CC...ciekawe czym teraz się skończy


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry