reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszli Tatusiowie

Mój odkąd wie, że jestem w ciąży rzucił palenie i od tego czasu strasznie się roztył. Mój brat się śmieje, że ma ciążęurojoną współczulną, a ja dodaję do tego, że bliźniaczą, bo ma ze dwa razy taki brzuch jak ja :-)
 
reklama
:tak::tak::tak: Tak mój też tak ma, to się nazywa syndrom współwylęgania. Mój też trochę przytył, ale co śmieszniejsze on ma zachcianki o jakich ja mogę pomarzyć. Ostatnio zjadł czekoladę a później kanapkę z salami i ogórkiem kiszonym, to wszystko zajęło mu jakieś 5 min. :-D
 
No proszę, a już myślałam, że mam w domu jakiś rzadki okaz:-D:-D Dla mnie to strasznie dziwna sprawa, jakaś skomplikowana psychologia :-) Syndrom współwylęgania- super się nazywa. Po takich zachciankach wiem w którym pomieszczeniu w domu spędziłabym najbliższe godziny :-D
 
Mój zdecydowanie ma ciążę współczulną (czytałam, że funkcjonuje to jako oficjalna zamienna nazwa dla syndromu współwylęgania ;-) ). Zachcianek wprawdzie nie ma, mdłości też (czytałam, że nawet to się zdarza :eek: ) ale brzuch mu rośnie jak mi :-) Tylko ja stracę po porodzie - na co on liczy, to nie wiem :-D
 
U mnie jest to samo. Wczoraj kupiliśmy lody i ogórki kiszone (miało być dla mnie) ale to mój mąż zjadł wiecej :baffled: . A od jakieś czasu podjada słodycze czego nigdy nie robił za to ja która je uwielbiałam nie moge na nie patrzeć, więc chyba cos w tym jest :tak: .
 
reklama
Dziękujemy Przemku, razem z mężem zatopiliśmy się w lekturze i była to wspaniała przygoda:)
Gratulujemy córeczki
 
Do góry