reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

Ja miałam CC, a mimo to w tej chwili seks nie jest zbyt przyjemnym doznaniem.
Jestem tak strasznie sucha, że dłuższą chwilę trwa nawet nawilżanie lubrykatami.
Wyczytałam, ze może się tak dziać przy karmieniu piersią. Ponoć nie wydziela się jakiś hormon i stąd ta suchość... Używamy żelu Durexa, ale proces nawilżania tam głęboko też nie jest przyjemny... No cóż, przyjemność się pewnie zacznie dopiero jak przestane karmić... Póki co, przytulanko mozolne, z długimi przygotowaniami, średnio raz w tygodniu...
I tak się zastanwaiam, po co zaczęłam brać te pigułki, przecież gumka by spokojnie starczyła... :-(
 
reklama
a u nas przytulanka to masakra:baffled: po pierwsze blizna mnie ciagnie i boli porod SN), na suchosc siakis tam zel czy cus tam mamy ale to i tak mi nic nie daje, do tego moje libido zerowe nie chce mi sie tuli tuli po calym dniu z malym terrorysta jestem tak padnieta ze nic mi sie nie chce a juz na pewno nie tuli tuli:-:)-:)-( maz na mnie obrazony przez to sie klocimy i tak to wyglada u nas :no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no: no przyznam sie jeszcze ze mam problem z moim cielskiem po porodzie to znaczy nie zostalo mi duzo kg bo 3 do zrzucenia ale "celulitus gigantus" wszedzie : dopsko, uda, nawet lydki:-(, do tego cycki po karmieniu flaki , uszy od jamnika czuje sie okropnie a czasu zeby pocwiczyc to ja nie mam , kosmetyki jakies tam ujedrniajace nic nie daja, silownia z powodow ekonomicznych odpada takze czuje sie fatalnie ito zez na moje libido wplywa o!
 
czy dostałyście już okres?
głupie może to moje pytanie - ale
ja nadal nie dostałam a z tego co pamiętam 9 lat temu już miałam po 3 m-cach!
Karmię cycem + daję zupki, deserki ,kaszki.
Biorę tabletki AZALIA- już 3 opakowanie po 28 tabl.,
jestem już po jednym teście ciążowym-w XI/2010.
przytulanko w normie-hm może podwyższonej;)
O jejku ale to życie jest......!!!
O drugie dziecko starałam się przeszło 2 lata,
trzeciego nie planuję- a tu takie "hocki klocki"!
 
a u nas nadal tak sobie to znaczy mi sie nie chce poprostu:no: a moj M juz nad drugim "terrorysta" chce pracowac:oo2:
a wlasnie dziewczyny teraz mi sie przypomnialo widzialam ostanio reklame tebletek "Asecurella" czy jakos tak czy ktoras z was sie z nimi spotkala . ze one niby poprawiaja libido, nie zatrzymuja wody i chronia watrobe jak sie bierze hormony. Ja pamietam jak bralam hormony to wlasnie libido zrowe, woda w organizmie same minusy nigdy do nich nie wroce i jestem ciekawa czy ta As... rella czy jak jej tam na prawde tak dziala?
 
Ja nie wierzę w żadne suplementy diety. Coś co by działało nie byłoby dostępne bez recepty. Tak jak tabletki na potencje dla mężczyzn - suplement diety :-D Na stronie asequrelli jest podany skład - same zioła, na libido niby żeń szeń. Nie wierzę w to, że ziółka mogą pomóc na libido, ew. osłonić wątrobę przed szkodliwym działaniem tabsów. Libido jest zależne od hormonów, a na to na pewno nie pomogą ziółka, a szkoda, bo moje libido w skali 1-10 ---> -5 :-) Wiadomo, człowiek wiecznie zmęczony, na nic czasu nie ma, to wieczorem jak jest chwila, wolę iść wczesniej spać niż się miziać :-) no bo do tego jeszcze dochodzi PRZERAŻAJĄCA suchość... żadne żele nie pomagają... Już raz z tej przyczyny doigrałam się ostrego stanu zapalnego... Mam nadzieję, że jak przestanę karmić, to wszystko wróci do normy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
jakoś niegdy tutaj mnie nie było :)
ja okresu jeszcze nie mam , ba u lekarza jeszzce nie byłam , właśnie się zbieram
nad przytualnkiem pracujemy , ale zmęczenie ciągle przeszkadza
3ciego dziecka nie chce i trezba pomysleć o jakimś zabezpieczeniu a przez tyle lat sie tym nie musialam martwić ale było fajnie
 
Do góry