reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Amerie - a można zapytac czemu mąż zalecił celibat?? Z obaw o malenstwo ??
U mnie tak było ze na poczatku P nie chciał sie kochac własnie dlatego ze bal się ze cos sie stanie z malenstwem,ale mi to pasowalo bo wogole nie mialam ochoty. A teraz juz smialo sobie korzystamy :)
 
reklama
asienka777 Nie mam sucho, wlasnie mam wrazenie jakby bardziej mokro, jakbym sie bardziej podniecala niz wczesniej :)

Amerie Noooo jakby mi maz zalecil celibat .... to ....nie wiem, chyba musialby spac z dala od domu albo chodzic i spac w kombinezonie, zebym nie widziala go w bokserkach ani zeby nie przytulal sie w lozku gdy nadchodzi czas spania. Najlepiej to w ogole musialby mi sie nie pokazywac na oczy bo z taka chcica jak teraz mam (juz nie chce myslec co by bylo jakbym jej nie zaspakajala) , mam rentgen w oczach i wszystko widze przez ciuchy haha
Albo jak z pilki wraca , łłłooo matko. mmmmmmmmmmmm
 
violet moj maz tez sie na poczatku bal a teraz od czasu do czasu to robimy ale sporadycznie bo on nie nalega a ja nie czuje wiekszej potrzeby chyba, ze mnie juz naprawde nosi :-D ale to tez delikatnie... w ogole powiem wam, ze przy badaniu u ginekologa czuje jakby mi sie pochwa obkurczyla :dry: nie wiem czy to normalne
mglaczek jestes zajefajna :-D
 
asienka777 ooo dziekuje :))

A co do badania...hm juz nie powiem co mi przyszlo na mysl :p
 
mglaczek az sie boje pomyslec, ze temperamenty mamy podobne tylko moj narazie spi :-D a imie, faktycznie mamy udane :p
 
A mi na poczatku bylo sucho i zle.. ochota taka se, a maz nie nalegal i mimo ze mi sie nie chcialo az tak to bylo mi tak jakos smutno ze jemu tez nie.. pozniej sobie pogadalismy i sie okazalo ze sie bal o dzidzie i ogolnie byl troche zestresowany innymi sprawami i niby pozniej juz bylo lepiej z jego libido.. moje takie sobie, czasami "sie napale" przez jakis sen albo cos.. a nie ma jak bo np on wlasnie wychodzi do pracy albo w ogole go nie ma w domu, a jak juz jest okazja do przytulanki to mi sie juz tak srednio chce.. i niby pare razy sie poprzytualismy ale ciagle mam jakis taki niedosyt i sie czuje jakbym sie juz mu nie podobala.. :( przed ciaza nie kochalismy sie bardzo czesto jak kroliki.. ale duzo czesciej niz teraz i bylo mi przede wszystkim milej..
 
reklama
Elzu - to pogadaj z mężem i powiedz mu o swoich oczekiwaniach i obawach i przede wszystkim zapewnij go raz jeszcze, że maleństwu nic się nie stanie i będzie mu też się przyjemnie kołysało :-)
u nas nie ma problemu bo naprawdę w te upały to ja nawet nie myślę o przytulankach i P. też nie ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry