reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z dużymi/dorosłymi synami a córkami

momma28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2024
Postów
21
Czy uważacie że to prawda, że dziewczynki kiedy dorastają są bardziej rodzinne a synowie odcinają się od rodzin zakładając własne czy to tylko mit panujący wśród babć? :) zapraszam do dyskusji!
 
reklama
Czy uważacie że to prawda, że dziewczynki kiedy dorastają są bardziej rodzinne a synowie odcinają się od rodzin zakładając własne czy to tylko mit panujący wśród babć? :) zapraszam do dyskusji!
W mojej rodzinie nie ma reguły, jest to niezależne od płci. W jednym przypadku mąż bardziej poszedł za żoną, w innych (w tym ja) żona poszła za mężem, ale i tak wszyscy utrzymujemy regularne kontakty z rodzinami z obu stron. Wiele też zależy od odległości, dotychczasowych relacji, charakteru. Według mnie to jakieś przestarzałe stereotypy, nie da się tak generalizować.
 
Ja też uważam, że nie ma reguły. Jedyne co zaobserwowałam to fakt, że zawsze (nawet nieznacznie) w jedną stronę ciągnie bardziej.
 
Do góry