reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Dorotka1234 ..... te akurat sa do licytacji:tak: mnie zainteresowały kombinezonki jeden licytuje drugi obserwuje:-p Są białe wiec uniwersalne
 
Nieźle szalejecie z tymi zakupami...ja się długo powstrzymywałam...uległam w piątek...
zakupiłam dwa bodziaki (pomarańczowy z króliczkiem i biały w różowo-beżowe misie) :-)
Z resztą zamierzam się wstrzymać jeszcze troche...

Poza tym mam poważny dylemat z kolorami. Nie znam jeszcze płci maluszka, ale w moich
rodzinnych stronach jest tradycja,że CHŁOPCÓW się ubiera na RÓŻOWO, a dziewczynki na niebiesko! I tak jest od pokoleń! nie mogę sobie wyobrazić synka w różu...
Jak to jest u Was...to zależy podobno od regionu Polski...
 
Firstmama hmmm nie wiem czy to zależy od reginów. Mój tato tez mi zawsze powtarzał ze dziewczyna na niebiesko bo Maryja miała szaty niebieskie.:tak: Dla mnie kolory to druga rzecz na jaka zwracam uwage ważne aby chłopca nie ubrac w akcenty kwiatków i falbanek:-p
Choć mi sie bardzo podoba wózek niebieski w białe kwiaty i niewiem czy przejdzie w guscie M dla chłopca (jakby był):rofl2:
 
Witajcie,

Jak szaleć to na całego :) No ja nie mogę się powstrzymać będąc na zaku
pach by czegoś dla bąbelka nie kupić :))) Także chomikuje pomalutku. Głównie ciuszki w neutralnych kolorach kremowe, białe, jasno żółte czy seledynowe. Za resztą dopiero się rozglądam gdyż w Irlandii 3 sklepy na krzyż hihihi.

Co do kolorów to w moich stronach róż dla dziewczynki a blue dla chłopca. Ale obiło mi się o uszy że w niektórych rodzinach czy stronach Polski uważa się odwrotnie.... Ja chyba jak Czarna najważniejsze byle chłopca jak lalkę nie ubrać w falbanki hihi.

Pozdrawiam Serdecznie
A.
 
Wiecie co, dla mnie dziewczynka w niebieskim wygląda dobrze ale chłopak w różowym mi nie pasuje:no: A teraz widzę, ze dużo facetów nosi różowe koszule do garnituru.
 
czesc dziewczyny u mnie ubiera sie dziewczynki na rozowo a chlopcow na niebiesko.Ja rowniez nie moge sie powstrzymac i juz po malutku kupuje ubranka :tak:to jest silniejsze,bo jak zobacze cos ladnego to nie moge sie powstrzymac!!!
modliszka gdzie dokladnie jestes w Irlandi bo mam tam kumpele w Tullamore, moze ja znasz?
 
reklama
Do góry