reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

W sobote dostalam od kolezanki pierwsze buciki dla mojej fasolki:-)pantofelki w kwiatki,slodkie:-Dniestety nie mam zdjecia.....
 
reklama
A ja w sobotę kupiłam troszkę ciuszk ów ale że nie wiedziałam dla kogo to większość jest w kolorze białym lub kremowym.
Kupiłam trzy body za 12 zł to wychodzi po 3 zł za jedne (w tesco) rozm.ok.56
jeden kaftanik też biały rozm. 68
body niebieskie rozm. 68
body beżowe z długim rękawkiem rozm. 62
Chciałam wkleić zdjęcia ale coś nie umiem:crazy:
Ale mój mąż siądzie do tego i mi wklei.
Ciuszki dla maluszków są takie śliczne:-)
Acha i jeszcze jeden ciuszek dostała nasza kruszynka od swojego Tatusia taką śliczną bluzę na zamek z małymi kieszonkami i z kapturem jest prześliczna. Ma niebieski kolor ale dla dziewczynki też chyba może być.
I tak nie mogę napatrzyć sie na te ciuszki
:-D:-D:-D
 
Hej nie miałam pojęcia o tej stronce szipszop naprawde fajny sklepik i śliczne ciuszki a co najlepsze nie drogie!!!już pare ciuszków sobie upatrzyłam i jak dostane jaką kase to zaraz tam wpadne na małe zakupy;-)
 
Andzia nie wiem ale mi sie nie udalo wejsc na te stronke:-(
a to moj kolejny zakup:-D
zdjcie018hn3.jpg
 
dorota uwierz mi ale ja sie staram jak najmniej kupować ale czasem jak coś wpadnie mi w oko to koniec musi być moje!!!!:tak:taka jestem szalona:blink:
 
reklama
Do góry