reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Ja juz powoli też zaczynam kupywać ciuszki dla mojej Niuni o to i one
zdjcie001eq5.jpg

zestawik za 15 zł razem
zdjcie002lm4.jpg

dresik za 10 zł
zdjcie003ds2.jpg

i dwie pary spioszków po 5 zł za sztuke... wszystkie ubranka nowe... Ogólnie dla mojej córci kupiłam 11 ubranek i każde po 5 czyli wydałam 55 zł a juz mam dla niej sporo ciuszków:-)
 
reklama
Kaskada - niezły zestaw w prezencie - pozazdrościć uczynnych koleżanek :tak:

My byliśmy ostatnio w kolejnym sklepie z wózeczkami i jak postawić koło siebie Atlantica i Toledo, to Atlantic zrobił na moim M większe wrażenie :-D. Jest taki tatusiowy - amortyzatory i te sprawy. Toledo jest taki zgrabniutki - w sam raz dla mamusi ;-). Ponieważ nie jestem zaborcza w tym temacie, zgodzę się na atlantica - w końcu jak M będzie pasował wózek, to chętniej będzie chodził na spacery :laugh2::laugh2::laugh2:.
Omegi w Toruniu raczej nie zobaczę. Jutro dzwonie do producenta. Ech Czarna, tak już bym miała z głowy ;-):laugh2:
A w lumpkach obkupiłam córeczkę. Dla dzidzi nic ciekawego nie było. Muszę porozmawiać z siostrą, czy coś dla mnie przyszykuje, przejrzę pudło po Martynce i wtedy zobaczę czego brakuje. Nie chce kupować na wielki zapas, ale poszalałabym troszkę, dla miłych wrażeń :rofl2:
No to wrazei czego macie już jakiś wybór. Ja musze sie tez na dniach przejść po takich sklepach i zdecydować. Bo ostatnio na allegro baba miała Toledo -chabrowe. Calutki zestaw za 430 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie aż byłam zła ze jeszcze nie wiem co kupić:crazy::laugh2:

Andzia21 śliczne ciuszki i naprawde za malutkie pieniązki. Różowa królewna bedzie:-p
 
Co do ubranek, to wciz jestem w kropce. Czesc z Was wie, czy kupic rozowe czy niebieskie. Ja stawiam na zielone, ewent. zolte. No, niebieskich tez sie kilka znajdzie :) Zostalo mi dokupic (ale to juz w Polsce): lozeczko, krem NiVEA, Sudocream, patyczki do uszu, i pewnie jeszcze kilka drobiazgow. Ale zdecydowana wiekszosc juz mam :)
Ciesze sie razem z Wami radoscia kupowania :))))))
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj małej znowu kilka rzeczy kupiłam ale to jaknarazie koniec zakupów.
zdjcie004tx5.jpg


zdjcie011ke3.jpg

zdjcie012ug6.jpg

Ps. Czarna te 2 pierwsze komplety są bardziej koloru łososiowego tylko robiłam zdjecia telefonem i wieczorem i słabo widać kolor...
 
reklama
Do góry