reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Według mnie te lalki są okropne. Też mnie ciarki przechodzą :baffled:
Kate takie pieluchy, to jak znalazł na lato - gaciorków na to zakładać nie trzeba, a jak się dzidzia porządnie prezentuje. Może jeszcze będą.
A te przytulanki, też extra.
Anna to Ci mąż niespodziankę zrobił - miłe :tak:
A takie pieluszki majteczki w rossmanie są i chyba tesco też ma. Rzeczywiście wygodne dla starszaka, ale cena porażająca, bo coś koło złotówki za sztukę
Majeczka bardzo ładne krzesełko
Malena super zakupy
Lilunia prosta rzecz, a cieszy. Pamiętam jak Martyn trochę większa najbardziej lubiła bawić się butelkami po płynie do płukania. Nawet na spacer butelka z nami szła :sorry2:
 
reklama
Majeczka zaszalałaś. my za to kupiliśmy małemu koc termiczny, który powinno sie wozić w apteczce.podobne to jest do folii aluminiowej , błyszczy sie i szeleszczy, nie rwie a więc same pozytywy.Wyczytałam w jakiejś książce że dzieci uwielbiaja sie tym bawić. no i zgadza się. Mały szaleje. A oczy latają mu na wszystkie strony.Szok. 11,50 a tyle radości :-)
W życiu bym na to nie wpadła :szok::-):-D

Dorotko - śliczny wózio! :tak:


A ja dziś odebralam z merlina Marice zabawkę Pana Gryzaka i już się suszy po praniu:
Sklep internetowy MARKO : zabawki rozwojowe , interaktywne , dla niemowląt i starszych dzieci

chciałam żeby miała do gryzienia, a tej firmy są fajne zabawki, mamy już Panią Szeleścik, którą Mari uwielbia Sklep internetowy MARKO : zabawki rozwojowe , interaktywne , dla niemowląt i starszych dzieci i buta Sklep internetowy MARKO : zabawki rozwojowe , interaktywne , dla niemowląt i starszych dzieci, ale on to na później, bo Niunia za mała

do kompletu brakuje nam tylko pana Metki Sklep internetowy MARKO : zabawki rozwojowe , interaktywne , dla niemowląt i starszych dzieci :-):-):-)

Fajowe zabaweczki :tak::-)
No, no :-). Zakupy rewelacja :-):tak:!
My ostatnio kupujemy tylko zabaweczki z tiny love..(bardzo fajna firma :tak:):-) Zaczęło się od TINY LOVE Zawieszka DZIEŃ I NOC dwustronna SklWwa (546830789) - Aukcje internetowe Allegro

Matko - gapa ze mnie jak 102 :wściekła/y:.
Miałam wstawić zdjęcie w chuście i całkowicie o tym zapomniałam..:sorry2: Postaram się to jutro zrobić..;-)

Jak to mówia skleroza nie boli, ale też choroba :-D
 
Ostatnia edycja:
Malenka to nas też tak traktują, tylko dużymi pluszakami:tak: Jak ja się z tym całym zoo będę przeprowadzać:szok: Gryzaki przynajmniej mało miejsca zajmują;-)
Może podeślemy linka jakimś babciom i dziadkom - niech pomyślą nad Panem Metka dla naszych pociech:-)

Kate a pszczółka odlotowa. U nas pszczółki robią furorę na pieluszkach więc może i zabawka by się przyjęła?
 
Chyba zamówię Szymkowi tego pana Metka :-) skoro tak poleciacie... mało ma tego typu zabawek.. jedną gąsieniczkę z szeleszczącymi elementami i dzwoniącą, a takl to zwykłe grzechotki...
 
super jest ten pan Metka. Chyba tez sie skusze chociaz obiecałam sobie, ze nie bede wydawac kaski na zbedne rzeczy...ale niunio bedzie miał frajde
 
reklama
Do góry