reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
... moja Martyna też miała problem z niekapkiem. Zastanawiam się dlaczego nie zaleca się stosowania butelek ze smoczkiem u starszych dzieci skoro one co raz lepiej imitują ssanie piersi, a zaleca się używanie czegoś co jest wbrew logice i logopedzi zgodnie twierdzą, że prowadzi do trudności :confused:...

Hmm, nie wiedziałam... Kupiłam Tuśce zwykły niekapek z plastikowym ustnikiem i nie podchodzi, a drugi ma taki jakby smoczek, tylko bardzo porowaty, ścięty i z membranką i z tego idzie jej nieźle - tylko boję się, że ją do smoka przyzwyczaję, ale po tym, co napisałaś, to widać zupełnie odwrotnie...

a ja mam pytanko jaką wielkośc butów noszą wasze maluszki, bo Kamiś ma 18 i za małe

My mamy tylko takie buto-skarpetki i one są bez rozmiaru. Po prostu 3-6 miesięcy. A można zmierzyć stopę domowym sposobem?
 
Kasia superowe te adaski :tak:
moli jedyne Tesco z cherokee w Gdańsku to na Chełmie na Cienistej, dla nas też niezła wyprawa, bo my bez auta, więc w C wsiadamy i śmigamy :-)
Ostatnio Iga przespała całe zakupy, przy kasach się obudziła to poszliśmy do Sowy na ciacho i kawę i cyca dla niej i taki koncert urządziła, nawrzeszczała że nie zdążyłam zjeść do końca. Na szczęście był to na razie pierwszy taki wybryk, ale chyba czas się między ludźmi zacząć kręcić coby nie zdziczała :rofl2:
 
Kasia superowe te adaski :tak:
moli jedyne Tesco z cherokee w Gdańsku to na Chełmie na Cienistej, dla nas też niezła wyprawa, bo my bez auta, więc w C wsiadamy i śmigamy :-)
Ostatnio Iga przespała całe zakupy, przy kasach się obudziła to poszliśmy do Sowy na ciacho i kawę i cyca dla niej i taki koncert urządziła, nawrzeszczała że nie zdążyłam zjeść do końca. Na szczęście był to na razie pierwszy taki wybryk, ale chyba czas się między ludźmi zacząć kręcić coby nie zdziczała :rofl2:

nawet nie wiedziałam,że na Cienistej jest,dzieki Mirabelko:-)
 
KASIA super buciki i reszta zakupow udana :-)

A powiedzcie czy wszystkie bedziecie dawac niekapki Bo jakos coraz czesciej slysze ze one nie wskazane sa ????????????
 
Kasia fajoskie buciki musze do tesco podjechac:-p
Kaka poszłam po te adidaski boło po 15 a tam zamkniete juz:szok::szok::szok::szok: chyba było mi nie dane kupic:rofl2::rofl2::rofl2: ale jeszcze tam pójde:-p:-p:-p

U nas pediatra poleca niekapki i ja sama tez chce uzywac:tak::tak:
 
Ja bardzo lubię te body w wielopakach. Jak Martynie kupiliśmy kiedyś te z długim rękawem 9-12, to rosły razem z nią. Prawie rok je nosiła i jeszcze Bartek z nich skorzysta. A takie buciki kupiłam:
Buciki rewelacja :-):-):-):-):tak::tak::tak:!
Kasia fajoskie buciki musze do tesco podjechac:-p
Kaka poszłam po te adidaski boło po 15 a tam zamkniete juz:szok::szok::szok::szok: chyba było mi nie dane kupic:rofl2::rofl2::rofl2: ale jeszcze tam pójde:-p:-p:-p

U nas pediatra poleca niekapki i ja sama tez chce uzywac:tak::tak:
Nam położna też poradziła zakup niekapka.. :tak: Co prawda mam butlę z uchwytami i smoczek z dzióbkiem :-D, ale ma wg niej ma być kubeczek i basta :-):tak:.
 
reklama
Do góry