reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

od kąt mała poszła do żłoba to jakoś zaczęłam przykładać wadę do ciuszków ;-)w domu wystarczyło rajtuzki i bluzeczkę założyć :-D
 
reklama
WIOLAS szalejesz :-) Sliczne
No bo jak dziecko idzie do ludzi to sie chce aby pieknie wygladalo :-)

A moze mnie polowa potepi ale zastanawiam sie nad chodzikiem
Narazie sie zastanawiam Mysle ze Oliwka bylaby zadowolona
 
Dorotka my dostalismy chodzik od tesciow i nie jestem przekonana do tego i ogolnie mało małego sadzam, ale czasami chwile sobie w nim poskacze, he he. Sama bym nie kupiła. Ogolnie duzo moich znajomych uzywa chodziki, ja i Patryk tez chodzilismy i wszystko było ok, wiec nie wiem sama skad u mnie taka jakas niechęc do niego...
A jesli chcesz kupic to kup, ale nie wiem czy to konieczny wydatek skoro u was z finansami nie za wesoło to raczej bym sie wstrzymała, wiem ze nie bedziesz załowac Oliwce, ale chodzik to nie jest konieczna rzecz :-) Tymbardziej ze mała i tak zacznie niedługo chodzic, czy to z chodzikiem czy bez :-)
A ja mam podobny chodzik do tego, tez baby mix, zmieniany w bujak, błekitny ale ma taką głowe misia z przodu i tam sa melodyjki itd.
http://allegro.pl/item625211356_super_chodzik_biedronka_kolyska_baby_mix.html
Jedyne co mnie denerwuje to ze te melodyjki strasznie głosne... he he
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zastanawiam się nad jakąś huśtawką dla malucha. Możecie coś podsunąć? macie jakieś lub planujecie kupić?
 
No i kupilam chodzik Dalam 60 zl za niego Ma jedna melodyjke i nie zaglosna I jakies duperelki z przudu ktore Oliwka chce zjesc Ogolnie narazie jestem zadowolona Kupilam taki zwykly :-)
Pewnie niektore mnie zlinczuja ale nie bede Oliwki wkladala do niego na kilka godzin dziennie :-)
 
reklama
Do góry