reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

MAGDASF swiete slowa Moze i ja wyrodna matka bede ale tez wsadze Oliwke do chodzika jak juz nie bede wiedziala czym ja na chwile zajac :tak: Ale wiem ze nie bedzie Ona siedziala godzinami w nim :tak:
 
reklama
Kate - tak, o tych skoczkach słyszałam same krytyczne opinie. Ciotka mówiła, że kiedyś miało się je dla dziewczynek, bo wierzono, że dziewczynki będą miały dłuższe nogi wtedy.... no cóż.... a jak kubeczek?? sprawdza się?? też myślę o nim....właśnie też słyszałam o tych niekapkach, że nie polecają, ja osobiście nie stosuje, tylko ten treningowy, ale z drugiej strony trochę tez trzeba patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka, gdyż inaczej okazałoby się, że nic nie można :-(ostatnio czytałam krytyczne opinie o smoczkach i o podróżowaniu samochodem z klimą:-(
A jak Kate sprawdza Wam się kubeczek ten nowy??
Mariczka już siada sama?? My na pewno nosidło ze stelażem kupimy, ale dopiero jak Szymek sam będzie siadał.
Dorotko - ja też nie kupiłabym Szymkowi chodzika, ale absolutnie nie krytykuję Twojego pomysłu. Każda matka sama musi podejmowac decyzje dotyczące swojego dziecka, a ponadto wiele dzieci ma chodziki i nic im nie jest i sobie bardzo chwalą.
 
Aaaa...ale wiecie co?????? oczywiście nadal jestem na NIE skoczkom i chodzikom, ale wracając do tej mojej ciotki przyszywanej), podobno bardzo, bardzo czesto trzymała córkę (moja kolezanke) w skoczku ze względu na te długie nogi. Fakt, że jets bardzo szczupła i ma bardzo długie nogi, aczkolwiek wiadomo, ze nie dzięki skoczkowie hehe... ale trzeba przyznac, że Basia jest bardzo, bardzo wysportowana dziewczyna.... świetnie jeździ na nartach, konno, na desce, biega regularnie w maratonach i nie ma i nigdy nie miała żadnych problemów z biodrami czy nogami ;-);-);-)
 
Dziewczyny czy macie jakieś doświadczenia z nawilżaczem powietrza? Skutkuje to? U nas strasznie suche powietrze w domku jest i myślę czy by nie zainwestować w jakiś nawilżacz powietrza. Może mi coś polecicie?
 
Nie będę tego komentować bo macie prawo wyrazić swoje opinie ale coraz częściej uświadamiam sobie, że niestety nie pasuje do tego do tego grona. Przy nie których wychodzę na wyrodną, niedouczoną a do tego wygodną matkę.
Nie komentujcie tego posta bo nie ma takiej potrzeby.
 
Kate - tak, o tych skoczkach słyszałam same krytyczne opinie. Ciotka mówiła, że kiedyś miało się je dla dziewczynek, bo wierzono, że dziewczynki będą miały dłuższe nogi wtedy.... no cóż.... a jak kubeczek?? sprawdza się?? też myślę o nim....właśnie też słyszałam o tych niekapkach, że nie polecają, ja osobiście nie stosuje, tylko ten treningowy, ale z drugiej strony trochę tez trzeba patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka, gdyż inaczej okazałoby się, że nic nie można :-(ostatnio czytałam krytyczne opinie o smoczkach i o podróżowaniu samochodem z klimą:-(
A jak Kate sprawdza Wam się kubeczek ten nowy??
Mariczka już siada sama?? My na pewno nosidło ze stelażem kupimy, ale dopiero jak Szymek sam będzie siadał.

dobre z tymi nogami - to mnie przekonałas do kupna ;-);-);-) , bo ja nie siedziałam w takim skoczku, dlatego nogi mam krótkie... A zgrabne sa też od razu???

Kubeczek używamy terningowy i Marice idzie coraz lepiej, na tamten czekam jeszcze

Marika dopiero przymierza się do siadania - dziś pierwszy raz sama z czworaków, ale na chwilę, a tak to sama nie usiądzie.

Oj CZARNA....:angry:
 
mamuśki.....
każda z nas wie co jest najlepsze dla naszych maluszków:happy2:
to że jednemu dziecku zaszkodziło nie znaczy że może zaszkodzić drugiemu;-)
nie jestem za chodzikiem ale...... wiem że niektórym bardzo pomógł.Co mają zrobić samotne matki, które muszą ogarnąć mieszkano,ugotować, posprzątać itp. 5 minut jak sobie pobiega to nic mu się nie stanie. Ważne aby chodzik nie stał się rutyną(a tak w większości przypadków się dzieje)
 
Lilunia ja powiem tak. Mam nawilżacz i jest bardzo przydatny tylko niestety ten co posiadam jest do d.... Tak więc jak masz kupić to kup porządny.Sprawdzają się.

Czarna tak jak pisałaś każdy ma prawo do swoich opinii a ty jak najbardziej pasujesz do naszego towarzystwa i przestań pitolić.

Tutaj każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinie i nikt nikogo nie krytykuje a osoba zadająca pytanie może sobie wybrać opcje która jej najlepiej pasuje i tyle.
 
dziewczyny macie w domu worki próżniowe na ubrania? Sprawdzają się wam? Mam strasznie mało miejsca w domu i zaczęłam się nad nimi zastanawiać i nie wiem czy warto.
 
reklama
nawilżacz mam,ale włanczam jak kaloryfery zbytnio wysuszą powietrze ale wole ręcznik dać na kaloryfer lub wywiesić pranie bo przez nawilżacz wszystko mam jakoś takie bardziej zakurzone.

worki próżniowe u mnie się sprawdzają, są pod łóżkiem- teraz zimowe ciuchy , w tapcznie pościel, także ciuszki dla małego co mamy po chreśniaku czekają w nich
 
Do góry