reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Natusia zenith ma wydłużony zagłówek co przedłuża jego użyteczność. Martyna teraz sięga tak mniej więcej jak jest atos, ale dzięki temu zagłówkowi skorzysta jeszcze długo z fotelika z normalnymi pasami. Ja bym ewentualnie przymierzyła w samochodzie jaka jest różnica w rozkładaniu, jak mocno można go położyć. Tak ja patrzyłam na zenitha to całkiem ok jak dla dziecka, które nie siedzi jeszcze
 
Ja się właśnie nad Zenithem zastanawiam.
Kasia! jak bardzo się to oparcie odchyla?
Da radę wygodnie pospać?
 
Ja się właśnie nad Zenithem zastanawiam.
Kasia! jak bardzo się to oparcie odchyla?
Da radę wygodnie pospać?
My mamy coneco zenith i dla mnie jest super. Macio śpi w nim swobodnie. u nas oparcie jak pochylam na maksa to praktycznie leży. Dużo zależy tez od tego jakie masz fotele w samochodzie. u mnie ta kanapa z tyłu jest pos skosem dlatego fotelik sie bardziej przechyla, znowu u mojej koleżanki fotele nie są pod skosem i ona zaczęła używać coneco zenith jak jej synek zaczął dobrze sam siedzieć.
 
witajcie mamuśki :-)
Widzę że wszystkie kupujemy ten sam fotelik ;-) na forum otrzymał tyle pozytywnych opinii że chyba nie mam nad czym się zastanawiać :-) moja Amelka już ledwo co sie mieści w nosidełko( mimo iz napisane jest że do 13 kg)!!!! więc chyba nie ma na co czekać :happy2:
 
witajcie mamuśki :-)
Widzę że wszystkie kupujemy ten sam fotelik ;-) na forum otrzymał tyle pozytywnych opinii że chyba nie mam nad czym się zastanawiać :-) moja Amelka już ledwo co sie mieści w nosidełko( mimo iz napisane jest że do 13 kg)!!!! więc chyba nie ma na co czekać :happy2:
No właśnie u nas ten sam problem. Niby do 13 kg ale Bartek już nogi ciągnie za fotelikiem:sorry2:
 
Ja się właśnie nad Zenithem zastanawiam.
Kasia! jak bardzo się to oparcie odchyla?
Da radę wygodnie pospać?
Tak Macio wygląda w tym foteliku na maksa pochylonym, jak widać da się w tym spać ;-)
 

Załączniki

  • bb.jpg
    bb.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry