reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
ja chciałam zrezygnować z łóżeczka aby mieć więcej miejsca w pokoju do zabawy a i tak muszę jeszcze jakies komody kupic bo na razie w jednej szafie sie wszystko mieści;-)
 
Dziewczyny mam problem z butami dla Rafała... Prawie nic mu na noge nie moge wcisnac, bo ma strasznie wysokie podbicie, a nie kupie mu 3 numery za duzych butów... Chciałam mu kupic jakies adidaski teraz na jesien i potem jakies wysokie na zime, ale nic nie wchodzi na noge praktycznie. Bylismy w CCC, Boti, Deichmanie i Akpol (ceny masakryczne)... Gdzie kupujecie buciki dla waszych maluchów?? Ja kupiłam jedne adidaski, ktore ładnie weszły, za 20zł niecałe, ale tak beznadziejne, ze Rafal ma w nich po godzinie tak nogi spocone, ze skarpetki az mokre... Wczoraj wracamy z zoo, ja sciagam buty, a tu skarpetki i rajstopki mokre, a nogi lodowate, chociaz był ciepło ubrany, ale przez to ze tak spocone to lodowate :-( Mam nadzieje ze mi sie nie rozłozy...
 
Martynka to nie od sklepu zalezy bo Rafal ma to samo.j mu nawet kapci nie moge kupic.ale np w ccc znalazlam takie co na niego wchodza a inne kompletnie nie chcialy.to samo z pepco.wczoraj dostalam 2 pary od kumpeli- jedne takie wysokie jak kozaczki na zamek wchodza bez problemu a drugie ni ch.....
masz tam pepco?te kozaczki 19.90 kosztuja takie czarno zielone.tylko one bardziej na jesien.nie na zime.
aha i do badziewnych butow najlepiej impregnat kupic i je zaimpregnowac.wtedy nie beda przeciekac.ja musze zabezpieczyc mlodemu buty tylko musze mame poprosic zeby przywiozla mi impregnat
 
J a ostatnio w Crocodillo na przecenie kupilam super trampki dla Adasia za 14 zl- ale takie wysokie, sportowe- niby dorosle, no normalnie bomba. We Wroclawiu wiem, ze w galerii grunwaldzkiej dalej sa przeceny, moze u was tez??
(u nas tez byly problemy z podbiciem, ale te trampki maja takie fajne rzepy na calej dlugosci, ze daja rade):cool:
 
My tez mielismy przeprawe z butami...wszystkie sklepy oblecielismy i du.pa blada, w koncu w Dino kupilismy ale za cene prawie 100 zl...troche szkoda kasy mi bylo bo pochodzi w nich 2 miesiace ale co bylo robic...
Beeko Chris (Infant/Toddler) at Zappos.com
tylko my mamy kolor khaki, wogole ta firma bardzo fajna bo zobaczcie jakie ma wysokie podbicie ten bucik
Beeko Jeff (Infant) at Zappos.com
 
reklama
Do góry