reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek!!!

Dołączył(a)
16 Luty 2010
Postów
7
:proszę wszystkich o pomoc. Moja córcia za niecałe dwa miesiące skończy roczek. Marze o zorganizowaniu super imprezy dla niej. Rodzinka i prezenty. Macie jakieś pomysły??:confused: Czekam na propozycje:-)
 
reklama
To zależy jaki charakter miałaby mieć ta impreza? Na "poważnie","klasycznie" wynajmij jakąś salę w okolicy w restauracji ustal menu i zaproś tam gości. Bardziej "modnie","młodzieżowo"-są już w całej Polsce takie specjalne miejsca do organizowanie dziecięcych urodzin itp. Z reguły ich nazwy to "fikołek","figielek" itp:-D
Lub po prostu w domu (jeżeli masz miejsce) skombinuj balony,śmieszne czapeczki dla każdego,serpentyny...na stronach typu "tortownia.pl" znajdziesz ciekawe foremki,lukry kolorowe,masy gotowe,pomysły na ozdoby do tortów,ciast,ciasteczek itd...:tak: Możesz upiec tort lub ciasteczka,które wprawią wszystkich w osłupienie-wiem bo sama widziałam na żywo-robiły wrażenie:tak:
 
witaj agnes.
to zależy na ile osób ma byc impreza i ile pieniążków chcesz na to przeznaczyć.

Supernowa, jasne że super torcicho można samemu zrobić. Ja ostatnio zrobiłam tort na chrzciny z ozdobami z masy cukrowej ;) lepi się jak z plasteliny a efekt rewelacyjny!

My mamy jeszcze duuużo czasu do sierpnia :p chociaż pewnie zleci bardzo szybko. Przy domu mamy ogród z altaną, więc pewnie zrobimy roczkowego grilla ;)
 
Do góry