reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczny niejadek

Któraś z Was pisała, że jej dziecko nie potroiło wagi urodzeniowej, ale przecież nie jest to konieczne przy prawidłowym rozwoju.

Szymon też swojej wagi ur. nie potroił - na roczek waży 9815g i wg naszej lekarki wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 
reklama
Madzia - Ja tez mam nagatywne nastawienie do takich serów jak np. Danio zwłaszcza jak widze jak jedzą to dzieci...siostra męza karmi tym serkiem swojego synka od 6 miesiąca życia...efekt dziecko dostaje puste kalorie i jest chude Antek zaraz dogodni go wagą :-( :-(
 
mysle ze od czasu do czasu to nie zaszkodzi, jako przekaska gdy np. nie mamy nic pod reka na spacerze albo w podrozy. jednak jako staly element zywienia w ciagu dnia to nie :no:
tyle samo (choc nie jestem pewna) biala moze zapewnic np. jajecznica na maselku na sniadanko, cos innego a przy tym zdrowego.
 
Witam,

Właśnie dziś po 2 dniach wróciłyśmy ze szpitala,moja Amandzia była odwodniona ,złapała jakiegoś wirusa :( Już jest w miarę dobrze.Lekarze w szpitalu baardzo zainteresowali się jej niską wagą a waży 7650 :no:Malutko.ALe 2 dni temu wymiotowała co 15 min.a dwa tyg temu przeszla zapalenie płuc.W szitalu zrobili jej dokładne badania łącznie z usg brzuszka i wszystko jest w jak najlepszym porządku z czego bardzo się cieszę.Przez zały pobyt w szpitalu prawie wogóle nie jadła.Teraz wypiła 120 kaszki co prawda przez sen no ale pielęgniarki kazały mi ją tak karmić.CO do danio macie rację odstawię jak najszybciej aby serek ten nie był częscią głównego posiłku.Spróbuje dać jej biały serek z owocami albo z sokiem,jajeczko raz probowałam ale nim pluła więc będe jeszcze raz się przymierzała aby sie przyzwyczaiła.
 
Do góry