reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

reklama
Dawno Pati nie wazylam,ale jak wnasze ja po schodach na 3 pietro to juz na 1 zatrzymuje sie zeby odetchnac.Na 3 jestem zsapana.:errr::huh:
 
Przemo na prezydenta!:tak:
kawał całuśnego chłopa z niego jest
zgadza się zgadza:-);-)

Marika waży 9600 a ja już ledwo ją dźwigam!!! Jak wy dajecie radę:confused::szok::szok::crazy:
jak Wy dajecie radę z czym???;-):-)
kochanego ciałka nigdy dość, a poza tym wiesz Inesku Ty kruszynk ajesteś to i ciężej Ci;-)
a poza tym kto powiedział że my radę dajemy, mi kręgosłup niestety nawal codzień, no ale cóż:-)dam radę dzielna dziewczynk ajestem:-D
 
Mierzyłam i ważyłam Michałka dokładnie 16 sierpnia - w dniu ukończenia 11 miesięcy:

waga ok. : 11,2kg
wzrost ok. : 78cm

Plasuje się około 90 centyla wagi i wzrostu, duży ten mój facet!
 
Faktycznie Michałek kawał człowieczka:tak: muszę Igora jutro zważyć i zmierzyć to napiszę coś na ten temat
 
Byliśmy na szczepieniu,i wiemy,że Wojtus waży 11,2 kg. mierzy ok.80cm,klatę ma na 49cm a główkę 46,5;-)
 
A moja Marika ostatnio schudła troszke i wazy 9690 (wazyła juz 9750) ale mysle ze to dlatego ze ostatnio jej ruchliwosc wzrosła o... 200% :szok::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry