reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Styczniówki 2007 i ich Maluszki :-)

Karola moja kochana GRATULACJE ale niespodzianka mamy już styczniową parkę :-)

Coś czułam że karola się rozsypie, tak często mówiła o 20.12. że sobie wykrakała tyle że 21.12 ;-):-) Niesamowite ucałuj od nas synka:-D Ja też już chcę dzidzie :cool2:
 
reklama
Serdeczne gratulacje Karola dla ciebie :-) i twojej rodziny że macie już ślicznego maluszka obok siebie! Najważniejsze żebyście się dobrze czuli i szybciutko byli w domu.:-)
 
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karola dla Ciebie i calej rodzinki!!!!!!!!!!
najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
 
Karola gratuluje Syneczka.
Bylas moja faworytka do rozdwojenia. Tak bardzo chcialas miec Maluszka na swieta, ze Cie posluchal. Buziaki dla Ciebie, Maluszka i pewnie bardzo szczesliwego Taty. :tak: :-D
 
Karola serdeczne gratulacje!!!!!!! Ale niespodzianka....

Tak jak mówiłaś - Ty pierwsza z nas dwóch urodzisz. No to teraz kolej na mnie. :szok:
 
Gratulacje dla kolejnej rozdwojonej mamuski!!! Ladny prezent Swiateczny synus ci zrobil, Karola!!!

A coreczka Marthusi ma na imie Lena Sophie!!!
 
Gratulacje gratulacje obu grudniowym stycznioweczka... buziaczki dla was, a ja mam cichutka nadzieje ze przed pierwszym do was nie dolacze :p
 
Krecik pozdrów od nas Marthusie, życz jej i jej rodzince Wesołych Świąt:tak::-) Tobie również życzymy Wesołych Świąt i dziękujemy za informacje od Marthusi :-) a tak a propos kiedy ona do nas zajrzy i opowie co i jak :confused:
 
reklama
Karola gratulacje jeszcze raz, tu dopiero doczytałam kiedy TO się stało:-)
Ciekawe czy dotrwam do po świętach:eek:oczywiście wg Was nie:-pja też zaczynam mieć wątpliwości bo wcześniej mnie nawet brzuch nie pobolewał to aż 3dni a we wtorek nie mogę rodzić bo mąż idzie na 12h do pracy i nie ma zmiennika:wściekła/y:.No i ja też zaczynam panikować, pięknie:baffled::no:;-)
 
Do góry