reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozejście szpary pośladkowej

Dołączył(a)
18 Marzec 2022
Postów
3
Hej. Moja córka ma 5 tygodni. Dziś zobaczyłam, że ma coś takiego z tyłu :( wcześniej przy myciu ręką nie wyczułam tego. W szpitalu również nic nie mówil nikt na ten temat... Dostała 10 pkt w skali Apgar. Strasznie martwię się co to jest i dlaczego ona tak ma? Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z czymś takim? W poniedziałek umowie się do pediatry ale bardzo się boję co to może być ☹️😭
received_1805762549815120.jpeg
 
reklama
Hej. Moja córka ma 5 tygodni. Dziś zobaczyłam, że ma coś takiego z tyłu :( wcześniej przy myciu ręką nie wyczułam tego. W szpitalu również nic nie mówil nikt na ten temat... Dostała 10 pkt w skali Apgar. Strasznie martwię się co to jest i dlaczego ona tak ma? Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z czymś takim? W poniedziałek umowie się do pediatry ale bardzo się boję co to może być ☹️😭Zobacz załącznik 1380669
Moj Syn ma dwa dołeczki (wyglądają na dziury) i dla pewności zrobiłam mu prywatnie usg szpary pośladkowej. Badanie na szczęście nie wykazało nieprawidłowości.
Słabo widać na zdjęciu, ale czy córka nie ma odparzonej pupy ? Wydaje się być zaczerwieniona. Może to tylko pęknięcie skóry w wyniku podrażnienia?
 
Moj Syn ma dwa dołeczki (wyglądają na dziury) i dla pewności zrobiłam mu prywatnie usg szpary pośladkowej. Badanie na szczęście nie wykazało nieprawidłowości.
Słabo widać na zdjęciu, ale czy córka nie ma odparzonej pupy ? Wydaje się być zaczerwieniona. Może to tylko pęknięcie skóry w wyniku podrażnienia?
To zdjęcie zdjęcia jakby bo mąż robił swoim telefonem. Malutka na pewno nie ma odparzonej dupki. Szpara pośladkowa rozchodzi się na dwie części... I to nie w wyniku podrażnienia bo skóra w tych rowkach jest normalna nie zaczerwieniona i nie ma żadnego wysięku... Skąd jesteś? Gdzie robiłaś USG?
 
To zdjęcie zdjęcia jakby bo mąż robił swoim telefonem. Malutka na pewno nie ma odparzonej dupki. Szpara pośladkowa rozchodzi się na dwie części... I to nie w wyniku podrażnienia bo skóra w tych rowkach jest normalna nie zaczerwieniona i nie ma żadnego wysięku... Skąd jesteś? Gdzie robiłaś USG?
Powinien to zobaczyć pediatra, ale mimo wszystko dla Waszego spokoju warto zrobić usg. Z tym zaczerwienieniem to może właśnie wina jakości zdjęcia.. Ja robiłam usg u siebie w miejscowości, 40 km od Warszawy.
Trzeba pytać w pracowniach konkretnie o usg szpary pośladkowej..
Jeśli Mała dostała 10 pkt i wszystko było dobrze po porodzie oraz podczas badań prenatalnych, to myślę, że nie macie się czym martwić.
 
Powinien to zobaczyć pediatra, ale mimo wszystko dla Waszego spokoju warto zrobić usg. Z tym zaczerwienieniem to może właśnie wina jakości zdjęcia.. Ja robiłam usg u siebie w miejscowości, 40 km od Warszawy.
Trzeba pytać w pracowniach konkretnie o usg szpary pośladkowej..
Jeśli Mała dostała 10 pkt i wszystko było dobrze po porodzie oraz podczas badań prenatalnych, to myślę, że nie macie się czym martwić.
Tak dostała 10 pkt i miałam robione 3 prenatalne w ciąży. Próbuje myśleć pozytywnie ale bardzo mnie to męczy ehh :( będziemy szukać takiego USG ale wydaje mi się, że i tak czeka nas dalsza wycieczka
 
Jeśli wyniki prenatalnych były ok, teraz mała dostala 10 pktow, to myślę,że taka uroda..
Mnie się tylko skojarzyło z rozszczepem kręgosłupa, ale to wychodzi na prenatalnych..
Pierwsze kroki do pediatry, może niepotrzebnie się martwisz i szukać usg..
 
Tak dostała 10 pkt i miałam robione 3 prenatalne w ciąży. Próbuje myśleć pozytywnie ale bardzo mnie to męczy ehh :( będziemy szukać takiego USG ale wydaje mi się, że i tak czeka nas dalsza wycieczka
Myślę, że znajdzie Pani taki gabinet w każdym mieście czy większym miasteczku. Trzeba poszukać w internecie. Powodzenia!
 
Hej. Moja córka ma 5 tygodni. Dziś zobaczyłam, że ma coś takiego z tyłu :( wcześniej przy myciu ręką nie wyczułam tego. W szpitalu również nic nie mówil nikt na ten temat... Dostała 10 pkt w skali Apgar. Strasznie martwię się co to jest i dlaczego ona tak ma? Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z czymś takim? W poniedziałek umowie się do pediatry ale bardzo się boję co to może być ☹️😭Zobacz załącznik 1380669
Czy wiadomo jak ta historia się skończyła?
 
reklama
Hej. Moja córka ma 5 tygodni. Dziś zobaczyłam, że ma coś takiego z tyłu :( wcześniej przy myciu ręką nie wyczułam tego. W szpitalu również nic nie mówil nikt na ten temat... Dostała 10 pkt w skali Apgar. Strasznie martwię się co to jest i dlaczego ona tak ma? Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z czymś takim? W poniedziałek umowie się do pediatry ale bardzo się boję co to może być ☹️😭Zobacz załącznik 1380669

Hej. Moja córka ma 5 tygodni. Dziś zobaczyłam, że ma coś takiego z tyłu :( wcześniej przy myciu ręką nie wyczułam tego. W szpitalu również nic nie mówil nikt na ten temat... Dostała 10 pkt w skali Apgar. Strasznie martwię się co to jest i dlaczego ona tak ma? Czy ktoś spotkał się u swojego dziecka z czymś takim? W poniedziałek umowie się do pediatry ale bardzo się boję co to może być ☹️😭Zobacz załącznik 1380669
Czy coś się wyjaśniło w związku ze szpara pośladkowa? Mój syn ma 6 tyg, posiada podobne rozejście się szpary pośladkowej.. była Pani z tym dalej?
 
Do góry