reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Ja kompletnie zielona w temacie, wiec musze spytać, po co skrętne koła? Tzn czym się różnią? Lepiej sie prowadzi? bo chyba jakoś tam skręcać sie da każdym wózkiem :-p nie czaje kompletnie tych wszystkich szczegółów na które pewnie powinnam zwrócić uwage..

K8libby gratuluje zakupu;)

skrętne koła, albo np tylna oś skrętna sprawiają, że jak chcesz zawrócić, to masz mniejszy promień skręty, tak jak w aucie :) nie musisz naciskać na rączkę, zeby podnieść przednią oś i przenieść wózek, tylko zakręcasz w miejscu.
 
reklama
k8libby ja bym na twoim miejscu nie kupowala zwyklego fotelika ,ten jest fajny i funkcjonalny:tak: Kolezanka pierwsze miala zwykly i po2 miesiacach dokupila taki ,extra na dlugie podroze itp:tak: aaaa gratuluje zakupu:tak:
 
mala.di roan marita nie ma skrętnych kół tak jak dziewczyny pisały i strasznie skrzypią te wózki. Moje znajoma miała i narzekała, a ja obserwowałam na ulicy, bo to u mnie popularny wózek i zawsze jak przechodziłam obok to słyszałam skrzypienie - mnie by szkag trafił ;)

k8libby super wózeczek ;) Fotelika tak jak dziewuszki piszą nie kupuj ;) U nas na przykład Radek nie znosił jazdy samochodem tyłem do kierunku jazdy (to się zresztą często zdarza) i szybko wymieniliśmy fotelik na taki przodem montowany, większy..
 
Dzięki za dobre rady, taki fotelik z bazą jaki chciałam to wydatek 1200zł, a tak 1200 się przyda :)
Jestem tak podekscytowana, że spać nie mogłam, jeden jest tylko mankament tego wózka, że jest inny stelaż niż chciałam, bo to urban rider nie 4 rider. Poczytałam i niestety dziewczyny nie są z urbana zadowolone, ale można dokupić do niego przednie skrętne koła. Jak chodziłam po parku, to więcej jest urbanów niż 4 riderów, a nowy taki stelaż jest droższy... nie wiem, ta jedna rzecz mnie martwi.
 
mala.di roan marita nie ma skrętnych kół tak jak dziewczyny pisały i strasznie skrzypią te wózki. Moje znajoma miała i narzekała, a ja obserwowałam na ulicy, bo to u mnie popularny wózek i zawsze jak przechodziłam obok to słyszałam skrzypienie - mnie by szkag trafił ;)

sama juz nie wiem, mi to zalezalo zeby byl taki zgrabny i ładny też, a reszta to wszystkie takie potężne. a skrzypienia nie slyszalam jak przechodzilam obok tej pani z wózkiem:-p zreszta on sie miesci jeszcze w jakiejs w miare rozsadnej cenie.
 
Jedo albo Tako kupisz w podobnej cenie a mają skrętne koła i wyglądają tez fajnie ;) Na temat tych wózków (sa bardzo podobne do siebie) jest bardzo dużo pozytywnych opinii. Ja mam Jedo, kilka sierpniówek 2010 zakupiło Tako i wszystkie zadowolone. Jest jeszcze podobny do nich tylko zapomniałam jak się nazywa.. Jedna sierpniówka 2010 kupiła i zadowolona, a wąłśnie zastanawiała się nad tako, jedo albo tym "trzecim" i ten trzeci był najatrakcyjniejszy cenowo ;) Zaraz poszukam i wstawię o co chodziło ;)

Edit: Już wiem! Bexa ;) Wstawiam przykładowe linki do wszystkich 3 które wskazałam:

http://allegro.pl/wozek-bexa-b4-wysylka-gratis-sklep-smile-i2184534434.html

http://allegro.pl/jedo-fyn-4ds-2w1-kolekcja-2012-poznan-i2207303416.html

http://allegro.pl/tako-nowy-jumper-x-gleboko-spacerowy-91-kolorow-i2196180412.html
 
Ostatnia edycja:
mala.di ładny ten wózeczek. Szkoda tylko, że nie pokazali spacerówki. No chyba, że nie mogę znaleźć… Tak „rzucając okiem” jedyne do czego bym się osobiście przyczepiła to koszyk pod wózkiem. Taki w „starym” stylu – wzruszające, ale wszystko z niego powypada. Ogólnie – słodki, pompowane koła, wygląda solidnie... Chyba lubisz takie oldschoolowe wózki :-).

Exotic o, też na ten wózek trafiłam na Allegro :-). Podoba mi się, ale tu z kolei zraziły mnie koła. Nie wyglądają mi na pompowane, mimo że tak jest napisane. A nawet jeśli – są zbyt cienkie na krakowskie dziury, a co dopiero na wycieczki w teren.

ilovesummer, RatinaZ – zakochałam się w tym Waszym Navingtonie. Niestety nie moja półka cenowa :-(.

Black_Opal bardzo podobają mi się wózki, które wyszukujesz :-). Chyba pomyślę poważnie nad wózkiem Bexa… :-p Strasznie mi się podoba. I wygląda tak leciutko w porównaniu do tego, przy którym upierałam się do tej pory...
 
reklama
dzag, fakt, kocham takie oldschoolowe wózeczki :-) koszyk przecierpie, tylko zaczynam sie zastanawiac czy nie zrezygnowac przez te koła, no ale mam czas jeszcze....
nie ma tam zdjecia spacerówki, ale jakby co wstawiam, gdyby tak ktoś rozważał:
roan marita.jpgroan marita3.jpg
 
Do góry