reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Zmiana planow jednak nie bedzie baby merca tylko chicco


2217964258
zamiast ok 2tys dam 600 za prawie nieuzywany :tak:
 

Załączniki

  • chicco-wozek-trio-living-kolor-25.jpg
    chicco-wozek-trio-living-kolor-25.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Amna super jest ten wózek. W tej parasolce koleżanka woziła dziecko od 6 miesiaca. Dasz 600zł za komplet????:szok: Ja też chcę. A to jest gondola do przewożenia w aucie??
 
a czy te kolka chcecie?? bo ja wiem ze na polskie chodniki to sie nie nadaja :/ za male, ja nawet pomimo ze tu w uk sa dobre chodniki to chce wozek z pompowanymi kolkami jak mialam dla corki:)
 
Amna, ja się podpiszę pod pytaniem Kruszki :) Wózek cudo, ale nad kółkami bym się trzy razy zastanowiła. Od wczoraj mam okazję używać wózka na małych, niepompowanych kołach. Jeździ, owszem, ale amortyzacja zerowa, podjazdy na wielkie krawężniki, wyjazdy po schodkach czy przechodzenie przez wertepy na chodnikach (nie mówiąc już o jakichś podłożach typu las) do najprzyjemniejszych nie należą. Doceniam teraz wielkie pompowane koła X-landera.
Dla mnie to już nie ma większego znaczenia, bo wózek mamy tylko na "podjazdy", takie w zasadzie krzesełko na kółkach, ale do gondoli wolałabym zdecydowanie koła pompowane. Nie wyobrażam sobie przedzierać się na takich malutkich przez śniegowe zaspy - w tym roku nawet na pompowanych było ciężko!
 
Wózki chicco uważam że sa super! Ale faktycznie lepiej wybrać taki z pompowanymi kołami, a chicco chyba ma i takie :)
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie pompowane koła są przereklamowane i niepotrzebne w myśl zasady, że każdemu nie dogodzisz ;-) moja parasolka, która jeździła po wybojastych górach nie miała pompowanych kół i świetnie sobie radziła (w zimie zresztą też :tak:) dla mojego dziecka im bardziej telepie tym lepszy sen a takie koła przynajmniej są małe i lekkie :-) Za to po 2 godzinach przedzierania się przez zaspy w xlanderze bolą ręce :-D nie wspomnę o wniesieniu potem wózka z zakupami chociaż na pierwsze piętro. ech nic mnie nie przekona :-D najważniejsza dla mnie jest wolność a taką daje mi mały lekki wózek który wejdzie z gondolą do bagażnika clio;-) albo którym wejdę z dzieckiem do koleżanki na 3 piętro jak mnie najdzie ochota... chyba nikt mnie tu nie zrozumie :-:)-D
ja bym wymieniła 3 xlandery na ten model :-D
 
reklama
nie no przegięcie z tą ceną... Szukam jakiejś tanizny, bo Radzio już dużo sam chodzi, więc ten wózek będzie tylko na jakieś dłuższe spacery. Młody będzie już miał 2 latka jak się maleństwo urodzi :tak: Jejciu kiedy to zleciało...
 
Do góry