reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozstęp mięśni prostych brzucha

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Owca70, 15 Luty 2009.

1. Owca70

Owca70 New Member

Witajcie dziewczyny, czy ktoras z Was miala lub ma ten problem?
    5 miesiecy temu urodzilam przez cc i nadal mam spory brzuch. Pomyslalam ze juz czas zaczac robic brzuszki. Jak sie polozylam i spielam brzuch to zobaczylam ze przez srodek - w pionie mam wypuklosc. Pomacalam i mam przerwe miedzy miesniami. Ide dopiero do lekarza zeby to pokazac a z tego co czytalam w neceie to mozna usunac to tylko operacyjnie...

Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii?
    Dziekuje, Ania

2. Igasia

Igasia Wrześniowe mamy'07

Tak,niestety ja tez mam rozstep miesni :(

3. reklama
  4. Samea

Samea New Member

To powinno wrócić do normy -pod warunkiem,że po porodzie nie dzwigało się zbyt dużo.

Jeżeli wstawałyśmy np z łóżka jakbyśmy były przed ciążą to niestety nadwyrężamy wtedy mięsień prosty brzucha...dlatego lepiej po porodzie dać sobie czas połogu na wstrzymaniu :)

Poleć forum