reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę dziecka czyli: co, kiedy, ile i jak...

Claudia najpierw daj marchewkę 1 łyżeczkę przez 3 dni, później dołóż do tego ziemniaka też 3 dni i dopiero zupka. Zobaczysz czy dobrze toleruje, bo jak dasz zupkę to nie będziesz wiedziała co np. uczula. Wszystko to możesz kupić w słoiczkach tj. marchewka, marchewka+ziemniak i zupka jarzynowa :) Powodzenia

dzięki kochana
 
reklama
moja dziś ma zrobioną zupke marchewkowo ziemniaczano koperkowa;) bardzo jej smakowała a później na deserek pół jabłka z dynią. W rossmanie się obkupiłam za kupony to mamy teraz obiadosy i deserki:)

Claudia - do takiej zupki na 100ml dodawaj 1 łyżeczkę kaszy manny. Ja gotowałam, starta marchewka, kawałki ziemniaka potem odrobina kaszki manny i łyżeczka oliwy z oliwek zmiksowałam i mamy żarła na 3 dni :)
 
a jest sloiczek marchewka+ziemniak?? bo dzis szukalam i nie widzialam...
ariska a Ty juz podajesz inne pokarmy?? bo z tego co pamietam co karmisz tylko piersia....
Mi tez dzis przyszla paczka z hippa:-)
 
No wlasnie przed sekunda znalalzam wlasnie z hippa:-)
Musze wybrac sie do marketu jakiegos bo w rossmanie maja ograniczone smaki chyba bo dzis patrzylam i nie znalazlam tego smaku.
Ciekawe czy na allegro mozna kupic sloiczki...zaraz sprawdze:-)
 
aniwar - według nowej tabeli żywieniowej dziecku na piersi podajemy zupkę w 5 i 6mcu z dodatkiem kaszy manny. W 5 a nie po 5, wiec my teraz zaczeliśmy 5miesiąc;). A to nawet chyba ty zamieściłaś linka do tego nowego schematu :)
 
A no racja...ja patzre na ten schemat dla dzieci karmionyc mlekeim modyfikowanym a ciagle mam w glowie ze dziecku przez 6 miesiecy tylko piers wystarcza....
 
a wlasnie bezposrednio przed piersia podajesz zupke??
Np u nas jak Bartus flache dostaje o 13.30 to o ktrej podac pierwsza marchewke??
 
reklama
Do góry