reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę dziecka czyli: co, kiedy, ile i jak...

Nulini mięsne po 4 są z babydream, bo w Niemczech po 4 miesiącu wprowadza się mięso. Według naszych schematów po skończonym 5 i jak Martuś pisała można zacząć 4,5 :) A z wołowiną czy cielęciną to wogóle trzeba uważać, bo niestety lubi uczulać.
 
reklama
ja michasce dawalam cos kolo 4 m-cy ale nie bardzo jej smakowaly i szybko zaczelam jej gotowac a po 1 roku juz jadla razem z nami.
w sumie jej sie nie dziwie, ze jej bardzo nie podchodzily bo jednak moje mleko zmienny mialo smak a tu sloiczki takie mdle a wiem, ze dzieci butelkowe zajadaja sie ze smakiem.

No mdłe są te obiadki, ale deserki mają pycha sama lubię :) A co do butelkowych to one też nie wszystkie słoiczki lubią, mam tylko nadzieję, że Maja będzie szamała :D
 
Misio dostał dzisiaj pierwszy raz kaszkę malinową :-)
smakowała, zobaczmy czy brzuszek ją zatoleruje
 
My dziś na szczepieniu dostaliśmy pozwolenie na podawanie jabłuszka. Ale dziś jej odpuszczę i jutro dam łyżeczkę. Tatuś ma kupić słoiczek jeden a potem będę sama robić jabłko. Najpierw muszę doczytać ten wątek aby być w temacie. :-)
 
A Domi dziś dostała łyżeczkę bananka ale nie bardzo jej smakował, tak czytam że Wasze dzieci tak dużo jedzą(owoce), Domi najwięcej 3 łyżeczki zje, może z czasem się przyzwyczai
 
A Domi dziś dostała łyżeczkę bananka ale nie bardzo jej smakował, tak czytam że Wasze dzieci tak dużo jedzą(owoce), Domi najwięcej 3 łyżeczki zje, może z czasem się przyzwyczai

Malutka 3 łyżeczki na początek to wcale nie jest mało :)
My jeszcze samo mleczko wcinamy :) Wczoraj chciałam zobaczyć czy Maja będzie chętnie łyżeczką jadła i dałam jej mleczko łyżeczką hehe ale miałam ubaw rozdziawiała buzię aż miło :)
 
reklama
Dzieki za odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie czy mozna wprowadzić w tym samym czasie np. marchewke i kleik ryzowy
 
Do góry