reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
Ja tez się zastanawiałam czy Kubuś siedzi, czy robi sobie samolocik ;-):-D:laugh2:

Zuzanko, jak ty ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu :tak:;-):-D:laugh2::happy:
 
Heh..Kubuś siedzi :tak: Tylko,że nie pozwalam mu na takie ekscesy,bo wyaje mi się,ze jest jeszcze chyba za malutki na takie cos..Martwię się,jak zniósłby to jego kręgosłup. od kiedy nauczył sie sztywno trzymać glówkę,chce tylko siedzieć,albo chociaż półleżeć..i w tym momencie znalazło się jeszcze jedno zastosowanie fotelika samochodowego w domu...:eek: :eek:
 
:-D:-Dfajne te wasze dzieciaczki

a my od wczoraj marcheweczke wcinamy i jutro juz ziemniaczek do tego,narazie smakuje;-)
 
U nas zupka jarzynowa wchodzi najmniej ;-) Najchetniej to tarte jabłko Gerbera. Albo jabłko z marchewką..Ale tak ogólnie,to Kubus zje wszystko,byleby miało temp. pokojową,albo chłodną. Tylko nie ciepłą...Wybredny ten mój Mały Facet...Dzisiaj zjadł cały słoik jabłka a 2 godz póxniej wziął sie za soczek marchewkowy..Z własnej woli,herbatki nie chciał..mleka też nie. Na noc dostał mleczko zagęszczone NAN 2R..d;ugo jadł,bo było gęstsze..:eek: :eek: :eek:
 
o rany ja jak narazie to cały czas jadę tylko na cycu :szok: nie wiem czy to dobrze czy źle ale Amelka przybiera na wadze pięknie więc podobno jest to jej wystarczające:dry: pozatym moja busia nie umie pić z butli... dostała ją może kilka razy gdy wyjeżdżałam do K-wa na egz i teraz jak mnie nie ma to potrafi 6 godzin nie jeść bo butli ani łyżeczki nie weźmie do buziaka ;( będą tak zwane jaja jak się nie nauczy. Chcę kupić herbatkę żeby nie marnować mleka na uczenie jej. Miałyście może ten kłopot z piciem przez Wasze skarby z butli - jak ją nauczyć :no: :confused:
 
reklama
A jakiego smoczka posiadasz przy butelce?? Mój Kubuś potrafi tylko uzywać duzego,oanatomicznego z Canpol Babies..i najlepiej silikonowego...Dokładnie takiego-->
product.jpg

Bo tych małych nie potrafił za dobrze łapać..i jeszcze jest ważne,zeby nie płynęło za szybko z niego, bo dla dziecinki to jest męczące i tylko łyka więcej powietrza....
 
Do góry