reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

Justynka mnie ten Hipp to coraz mniej się podoba......a my też mieliśmy ziemniaki i szpinak, ale z BoboVity: ziemniaki 40%, szpinak 25,5%, woda, sok jabłkowy, ryż 9,5%,olej rzepakowy.
 
reklama
ja jak zobaczyłam hippa ze śmietaną i mlekiem po 4 miesiącu to szok i przerażenie mnie ogarnął i odłożyłam na półkę ....co jak co ale dla mnie to nie halo :-)
 
dziś Domiś dostał szpinak z ziemniakami ze słoiczka hipp ale skłąd mnie powalił...29% mleko(krowie raczaj nie mm) i jeszcze śmietana...i to wszystko w słoiku po 4 mcu ?? ciekawe czy nie dostanie uczulenia...
szok

ja wczoraj sięgnęła miałam w szafce słoiczek bobo fruit jakbło z maliną i jagody dałam Małej a tam w sklłądzie jabłka, woda sok jabłkowy, sok z czerwonych winogron, maliny skrobia kukurydziana, jagody i :szok: cukier
dałam Natali do posmakowania a resztę sama zjadłam
 
Dlatego ja postawiłam raczej na Gerbera i BoboVitę......składy mają niezłe.........no mnie rozwaliła pierwsza zupka jarzynowa z Hippa- z zielonym groszkiem.........soczek daję na razie jabłkowy BIO z Hippa akurat, ale skład ok raczej: sok jabłkowy 100% z zagęszczonego soku, wit C.......
 
Z tym żółtkiem to różnie, jedni mówią, że w 7 m.ż. (czyli po skończeniu 6) a drudzy, że po 7 m.ż.
W niedzielę będę u rodziców i jeśli uda mi się załatwić swojskie jajka to w poniedziałek spróbuję dać mu pierwszy raz ;-)
A wprowadza się pół żółtka ugotowanego na twardo co drugi dzień do zupki, lub obiadku ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja rybki Kornelowi gotowałam w wodzie:-).

Lenko, z tego co pamietam , to mama moja dawała Kornelowi pół żółtka ale surowego do gorącej zupki:tak:, oczywiście nasze jaja. Też jakoś na przełomie 6/7 miesiąca.
 
Do góry