reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

reklama
Misiu, na opakowaniach jest napisane często czy zawierają gluten, czy nie. Basia zjada kaszkę bezglutenową rano, jakąś z owockami. Najbardziej lubi malinki :tak: a taką z glutenem dostaje popołudniu do deserku, albo na noc do wypicia :-) tyle ile powinna teraz.

A wodę też podaje przegotowaną z kranu i ostudzona
 
Mam pytanie do mam, które podają kaszki i karmią piersią - podajecie kaszki na swoim mleku (odciągniętym) czy na wodzie?
Przymierzam się do kaszek i nie wiem jak to ugryźć? Łyżeczką karmicie (ja tak podaję te pół łyżeczki glutenu) czy w butelce ze specjalnym smoczkiem do kaszek?
 
Mam pytanie do mam, które podają kaszki i karmią piersią - podajecie kaszki na swoim mleku (odciągniętym) czy na wodzie?
Przymierzam się do kaszek i nie wiem jak to ugryźć? Łyżeczką karmicie (ja tak podaję te pół łyżeczki glutenu) czy w butelce ze specjalnym smoczkiem do kaszek?
 
U nas też kranówa :)

Coleta ja próbowałam na moim ale nie dość, że tej kaszki trzeba mnóstwo wsypać to po chwili robi się woda zamiast kaszki. Mm ma inną gęstość i chyba dlatego nic się nie rozwadnia. Więc polecam kaszki na mm. My podajemy łyżeczką :)
 
Edytko Ja kupuję "Mama i ja" i podobno butelkowane dla niemowląt też trzeba przegotowywać...
Kinderek ja gotuję jajko na twardo, a później kruszę połowę żółtka do zupki :-)
 
reklama
Do góry