reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

reklama
A ja nie wiem czy moj mlody nie pije za malo mleka bo 3 razy na dobe, czasami uda mi sie 4 raz wepchnac na spiocha...
pije kolo 5 mleko a potem dopiero jest glodny kolo 9-10 wtedy zjada deserek caly sloiczek, kolo 12-13 wypija mleko 150 ml, okolo 16-17 zjada zupke no i kolo 21 mleko juz na noc. Do kazdego mleka dodaje albo kleik na 140 ml 2 plaskie lyzeczki lub kaszke ryzowa tez 2 plaskie lyzeczki. Niestety u nas kaszki na gesto nie przychodza bo mlody od razu naciaga i zyga:angry:Czasami jak dluzej spi i godziny sie pozmieniaja to wciskam mu mleko na spiocha bo wypada albo deserek albo obiadek.

No a dzisiaj ssal ogorasa kiszonego;-) Nie dal sobie wyrwac skubany, i nic go poki co nie boli, a mine mial ze z jackowatym w glos sie smialismy:-)

Przy Jasiu również się martwiłam czy zjada odpowiednie ilości, czy jest najedzony... a moja dieta to była baaardzo uboga, bo właściwie wszystkiego się bałam, żeby czasem nie wzdymało... A teraz?
karmię tylko na żądanie, a moja dieta -jem prawie wszystko -właśnie chciałam napisać czego nie jem, ale właśnie uświadomiłam sobie, że jem wszystko :)
i nic na siłę.

dobre Madziu z tym ogorasem ghihi:-Dchcialabym to zobaczyc na wlasne oczy...nie moge sie nadziwic,co wasze maluszki juz jedza,my od poniedzialku walczymy z marchewka i jabluszkiem ciagle,ehhh dzis ciezko szla marchewa,zaciskal wary i d....:wściekła/y:ale kupki robi marchewkowe,chyba musze sie uzbroic w cierpliwosc z tym jedzonkiem:confused:mam do was pytanko: mam zamrozone sliwki i chcialabym dodac je do jabluszka na dniach,myslicie zeby takie surowe odmrozone dodac czy je jakos najpierw spazyc czy jak:confused:

My jesteśmy tylko na cycu i jakoś nie wyrywamy się do słoiczków, ale powoli trzeba zacząć o nich myśleć...
 
MALENA duzo wypija twoja Izunia i slicznie wazy :-)
KASIU09 ja daje gotowe ze sloiczka Wszystkie po 4 miesiacu Dzis byla sliwka :-)
Raz potarlam jej jabluszko ale nie chciala a ze sloiczka chciala :-)
I raz gruszke jej starlam a ja zjadla :-)
 
czytam od końca po nieobecności, więc tu zacznę :tak:
po szczepieniu ok - Iza nawet nie zaplakała :szok:
Waga 7630g / 4,5 miesiąca.
Pediatra bardzo zadowolona i kazała pozostać na cycu jeszcze miesiąc.
Więc chyba jej posłucham, ale za dwa tygodnie zacznę podawać troszkę soczków i owocków, bo lizała ostatnio jabłuszko i był szał :-D



Wczoraj jak była u dziadków. to piłam cycowego z butli po 180-190ml i nie była tak najedzona jak po cycku. Więc obstawiam, że ok 180-200ml 6 razy dziennie wcąga.

Jak ja Was nadrobię?
Bardzo dzielna z Izunii dziewuszka, że ani łezki podczas szczepienia nie uroniła :tak::-). No i wizyta udana, czego serdecznie gratuluję :tak::-)

malena gratki

Kamis znowu obiadkiem nie był zabardzo zadowolony. A owocki to wcina:)
U nas Młoda, też jakiś czas temu wybrzydzała z obiadkami, a deserki by wcinała non stop ;-). Zrobiłam jej więc kilkudniową przerwę z owockami i w końcu polubiła warzywka :tak::-).
 
Aha zapomnialam napisac ze tak jak myslalam o 15 mleczko bylo BLEEE i zjadla pol sloiczka sliwki

Dziewczyny OLI strasznie mi sie ostatnio z jedzeniem rozregulowala ale od wczoraj wrocilam do stalych godzin i stalej diety Powiedzcie mi czy jak w danej godzinie co ona ma jesc np mleczko a ona nie chce to co za chwile zas jej dac mleczka ale wtedy zas wsio bedzie rozregulowane Czy jak nie chce mleka to nastepne karmienie tak jak ma byc a dawac jej wtedy wiecej soczkow lub herbatki ???????????
Nie wiem czy mnie zrozumialyscie :-)
 
Aha zapomnialam napisac ze tak jak myslalam o 15 mleczko bylo BLEEE i zjadla pol sloiczka sliwki

Dziewczyny OLI strasznie mi sie ostatnio z jedzeniem rozregulowala ale od wczoraj wrocilam do stalych godzin i stalej diety Powiedzcie mi czy jak w danej godzinie co ona ma jesc np mleczko a ona nie chce to co za chwile zas jej dac mleczka ale wtedy zas wsio bedzie rozregulowane Czy jak nie chce mleka to nastepne karmienie tak jak ma byc a dawac jej wtedy wiecej soczkow lub herbatki ???????????
Nie wiem czy mnie zrozumialyscie :-)
mi niestety ciężko odpowiedzieć bo mó Maksio wcina wszystko co mu podam i nie ma znaczenia czy jadł 4 godziny wcześniej czy 5 minut wcześniej i tak wszystko wciągnie:-)
 
reklama
Do góry