reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozwój dziecka tydzień po tygodniu..

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez kanga_aga, 27 Styczeń 2006.

1. kanga_aga

kanga_aga New Member

2. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Rewelacyjne zdięcia :D

3. reklama
  4. edi

edi mamusia Wojtusia

Już dawno tak się nie zachwycałam zdjęciami :)
    Najbardziej rozczulają mnie te kruszynki-drobinki,z których wyrasta całkiem zwyczajny człowiek ;)

5. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

A mnie się zawsze te zdjęcia przerażają, bo wydaje mi się, że te dzieci są martwe...

6. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Boze coś pięknego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ale uświadomcie mnie tydzień ciąży oblicza się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki wiec jeżeli od ostatniej miesiączki upłynęło u mnie 7 tyg to taki jest wiek płodu i wygląda tak jak opisany na tych zdjęciach 7 tyg płód??? :) :) :) :)

7. Jotemka

Jotemka New Member

dokladnie tak Mycha...

8. mycha12

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

9. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

mój bobasek też już fajnie wygląda... :) Mam tylko pytanie jak mam 8tydzień i dwa dni ciąży to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu ciąży??

10. reklama
  11. mycha12

Margolis mi lekarz mówił że jest to drugi dzień dziewiątego tyg też się nad tym zastanawiałam

12. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Dzięki Mycha! Strasznie to skomplikowane. Już nawet nie chcę wiedzieć który to miesiąc bo tu dopiero zaczynają się schody... ;)

Poleć forum