reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

gratulacje ząbka lagajka:-D te niespodziewane najbardziej cieszą;-):-) u nas było podobnie.. tyle że nasza miała opuchnięte mocno:rofl2:
ooo a ja nie słyszałam o takich zwyczajach tylko o zębowej wróżce ale to chyba tylko jak wypadają :-p
 
reklama
No tak, wróżka zębuszka to jak wypadają mleczaczki... Zamienia ząbka w pieniążek. A z tą spódniczką powiem mojemu K :) mi się strasznie ten zwyczaj spodoba!!
 
witam

dawno mnie nie bło ale mam nadzieje ze koś mnie jeszcze pamięa

dziewczn grauluję postepów waszch dzieciaczków

u mnie idzie bardzo ciężko,ciągle rechabiliuję małą i są posęp, ale jeszcze długa droga przed nami.Maja jeszcze nie siedzi i rochę czasu minie zanim usiądzie. Namias zaczęła niedawno pełzać w kółeczko co mnie ogromnie ucieszło.Ma 2 ząbki, jes radosna, dużo się śmieje i ciągle gada do siebie.

Luizka może mieszkasz w pobliżu mnie. Jak masz ochoę zapraszam na herbaę na priv wśle Ci mój adres.
 
Wikta wczoraj zaczela tatowac i teraz juz ta-ta przewaza:-Djak ja bym chciala zeby zaczela siadac lub pelzac,bo ciagle przekreca sie na brzuszek,a za dlugo z kolei na nim nie polezy bo zaraz marudzi i krzyczy;-)
lagajka-gratuluje zebolka!
 
help!!! młoda mi próbuje chodzić od jednej szafki do drugiej... wszystko mam obłożone poduszkami a i tak się przewraca.... pozwalać jej na to? nie chce wogóle raczkować, raczkowanie jest beeee za to stanie chodzenie jak najbardziej :/
 
Catedra,myślę,że pozwalać :tak::tak::tak:,zresztą nie masz na to większego wpływu,Twoja Córcia ma po prostu w nosie raczkowanie,ma wielką chęć poznawania świata i to na stojąco :-D:-D:-D,pewnie Ci niedługo pójdzie :tak::tak::tak:.
 
no zaczęła właśnie ósmy miesiąc życia... ja zaczęłam chodzić mając 8 :/ chyba będzie pierwsza chodząca :)
 
Catedra jak piszę Monisia nie masz na to wpływu za bardzo... oj ta Zosieńka.. mała agentka:-D
Pszczółko fajnie, że jesteś z nami znów, nie martw się Maja zdobędzie wszystkie umiejętności w swoim czasie:-)
Gratuluje wszystkim maluchom ząbków i osiągnięć:-):-)
 
Caterda- ja mysle, ze to super ze twoja corcia tak szybko sie rozwija i jak dlugo bedzie chciala sama cos robic to tez mysle zeby pozwolic jej na to, nietety nie bedziesz mogla juz jej spuszczac z oka a z opisow i tak wynika, ze nie mozesz :-D:-D

Gratuluje wszystkim dzieciaczkom nowych zabkow i ich pierwszych slow :tak::tak: Super!!! Nasza nie garnie sie do gadania, za to pluje i parska caly czas i ciagle gada sama do siebie :-D:-D Oki, mowi am am ale to tylko jak dostaje lyzeszke do buzi z jedzonkiem bo nie wola jeszcze zeby jej dac am am ;-) siadac nie siada ale coraz wyzej dupke podnosi jak lezy na brzuszku i odpycha sie nozkami wiec moze zacznie raczkowac za jakis czas po tysiacach prob i spadania na twarz :-D Smiesznie to wyglada bo podnosi tylek a buzia uderza o ziemie :-D a oprocz tego nie tuli sie, nie lubi byc noszona na lezaco nawet przez chwile i nie mozna sprawic zeby trzymala raczki blizej ciala tylko caly czas jak pajacyk ma rozstawione :baffled: mam nadzieje, ze to nic zlego ale bedziemy sie z pediatra widziec za 2 tygodnie jak juz w Polsce bediemy wiec sie podpytam :tak:
 
reklama
Do góry