reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
Dziewczyny, przepraszam jeżeli temat był juz poruszany ale nie bardzo mogę znaleźć. Czy pozwalacie dzieciaczkom siedzieć?
Moja Lenka strasznie się do tego garnie. Non stop podnosi głowe i steka. Gdy jej podam ręce to sie pociąga i kilka razy już puściła się i siedziała sama. Czy moge jej na to pozwalać (i np. sadzac w gondoli z podniesionym oparciem)?
 
Ostatnia edycja:
A ja ostatnio pisałam że moja Amelka się nie przekręca na brzuszek, aż tu dziś leżąc i fikając na kocyku udało jej się pierwszy raz samej, bez pomocy mamusi :-) baaaardzo jej się ta zabawa podoba :-):-):-) więc nie martwicie się dziewczyny, na wasze Bąble też przyjdzie pora.

 
A ja ostatnio pisałam że moja Amelka się nie przekręca na brzuszek, aż tu dziś leżąc i fikając na kocyku udało jej się pierwszy raz samej, bez pomocy mamusi :-) baaaardzo jej się ta zabawa podoba :-):-):-) więc nie martwicie się dziewczyny, na wasze Bąble też przyjdzie pora.

to superrr:-):-)bravo:-):-):-)

pewnie ze tak, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie;-)
 
Mój Igoś napierw przekręcał sie na boczek a po 16 dniach dopiero przekręcił się na boczek. My tez większość czasu spędzamy na podłodze. Ale jak chcę coś zrobić to muszę "uwięzić" Igosia w leżaczku żeby się nie przekręcał na brzuszek bo po chwili się złości i tylko stale latam do niego.:-D
 
A ja ostatnio pisałam że moja Amelka się nie przekręca na brzuszek, aż tu dziś leżąc i fikając na kocyku udało jej się pierwszy raz samej, bez pomocy mamusi :-) baaaardzo jej się ta zabawa podoba :-):-):-) więc nie martwicie się dziewczyny, na wasze Bąble też przyjdzie pora.


super

Enka właśnie takich szukałam , widziałam na osiedlu jak babka spaceruje tak z dzieckiem i bardzo sobie chwali, przede wszystkim nietrezeba sie schylać , bo szelki są regulowane, napewno je kiedys kupię
 
reklama
Dokłądnie,każdy Maluch uczy sie różnych rzeczy w swoim czasie :tak: Nasz Synuś na przykład jeszcze się nie obraca (poza obrotami w nocy, kiedy jak położę Go na pleckach do karmienia to tak szuka cyca,ze aż się na brzuszek obraca :-p) co mógłby juz umieć, za to na przykład od samego poczatku swojego chwytania chwyta z przeciwstawnym kciukiem (a to dopiero powinien umieć jak bedzie miał koło 9 miesiecy).. Każde dziecko jest indywidualnością, ot co :happy2:
 
Do góry