reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

reklama
:-)ja sama jestem w szoku bo pamietacie jak sie martwiłam !!! I z takiego niekumatego dziecka w dwa tygodnie nauczyla się tylu rzeczy!!!! To starsznie szybko postępuje, lawionowo wręcz.... codziennie sie uczy czegoś nowego. To takie małe rzeczy w porównaniu z suksesami pierwszych kroczków ale jak ktoś tak długo na nie czeka i już się martwi to BARDZO cieszą. Nie rzebyście myślały ze się przechwalam ale po prostu spadł mi kamień z serca.

Co do nocniczka to ja jestem z tej szkoły - nie sadzania na nocnik - my dopriero zacznniemy w przyszłym roku... Fajny artykuł jest na ten temat w Twoim dziecku polecam wam


Rusałka Klaudysia ma dobry charatkterek - przełamuje przecież swoje lęki :-)
Mamoot, KasiuDe - dzieciaki zamieniają się nam z niemowlaczków w chłopczyki i dziewczynki. Ani sie nie obrócimy a pójdą do przedszkola;-)
 
no dokładnie, zaniedługo zamiast roczku będziemy organizować komunie:tak:

a u nas fali usypianie misia, albo lalki i piękne spiewy Otylki aaaaaaaaaaaaa, poza tym na słowo tany tany,zaczyna tańczyć;) składa rączki i się buja:-)tak samo jak słyszy muzykę od razu tańczy, bosko to wygląda
 
A mnie Zoska zaskakuje , bo ......... uczyłam ją przeróżnych rzeczy tj. ukochaj mamę/tatę, zrób cacy -cacy i całą mase innych rzeczy . Nic nie pokazywała więc myślałam ze to jeszcze nie jej pora na takie "sztuczki";-). Dziadki przylecieli a Zośka jak "małpka cyrkowa" pokazuje WSZYSTKO co ją mozolnie uczyłam :szok::-):-)
Wiem że dziewci dużo potrafią ale nie pokazują ale żeby aż taki numer mi wycieła :-) oczywiście jestem zachwycona popisowymi numerami Zoski ;-):-)
 
Ja tez przeczytałam od A do Z czym Marysia zaskakuje swoich najblizszych ;-):-) Brawo dla nszej madrej Marysi !!!!!!!!!!11 JAk widać na każdego musi przyjść odpowiednia pora
 
A ja się wczoraj z mężem składałam ze śmiechu, bo przy obiedzie leciało w telewizji "Jaka to melodia". Nawet nie patrzyliśmy, jakos tak w tle, ale Olka czujna - jak ktoś zgadł piosenkę i były oklaski, to ona też biła brawo, a jak potem tą piosenkę śpiewali, to tak tańcowała, że mało orła nie wywinęła :) Normalnie przedni widok. I tak cały program!
 
Ach te nasze mądre szkrabiki!
Miki wczoraj też wsłuchany w muzykę, ale inną - Dziadziu słuchał i oglądał w TV jazz, a Miki razem z nim;-):laugh2:Co chwilę wychylał się zza krzesła i gulał jak grają na instrumentach:-)
 
reklama
Fajne te nasze dzieciaczki już. Mati odkąd poczuł że można cały dzień spędzić na dworzu to nie chce mi w domu siedziec:tak:Z ledwością go teraz zaciągnęłam żeby obiad zrobić i zaraz lecimy dalej na ogród ja się zesmażę na tym słońcu a on wykończy biedne koty;-)A ostatnio moja Magda chciała bardzo iść do kościola więc się wybrałam z nią no i z Mateuszem. A ten jak usłyszał spiewy w kościele to odechciało mu się spać i całą mszę spedziłam na ganianiu za nim. Najlepszy był moment jak usłyszał dzwonki przy klęczeniu - zaczął iść w kierunku ołtarza ja biegnę za nim a on zobaczył że ksiądz klęknął to na środku przed samym ołtarzem też uklęknął:-)
 
Do góry