reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

reklama
a to mnie rozbawiłyście dziewczyny, zaczęłam się aż głośno śmiać a moja agata patrzy na mnie jak na wariatkę :-D no tak, ale faktycznie takie zabawki mogą doprowadzić do takich stanów, my póki co nie posiadamy takowych, mam nadzieję, że jak najdłużej, mam jedynie taką jakby pozytywkę przy łóżeczku i włączam jej ostatnio przed nocnym spanie żeby się wyciszyła, no i sama muzyczka jeszcze jest do zniesienia, i gra dopiero od kilku dni więc nie jest źle, zobaczymy co będę mówiła za tydzień :-)
 
eee te niemowlece zabawki nie sa zle, gorsze sa dla starszakow.
moi rodzice czesto kupuja mlodemu badziewie za 10zl np auto co sie odbija od przeszkod i gra jednoczesnie.. jezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzu jak to wyje!

ten garnuszek tez mamy po synku, jest rewelacyjny!
 
reklama
Do góry