reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

U nas z piwem jest tak samo.Zaraz jest wielki uśmiech i wyciąganie raczek.Ostatnio dalismy jej troszke pianki na usta to sie oblizała, pomlaskała i zaraz znów otwierała japke po jeszcze:-D Ale jak zauwazyłam ona to ma pociag do wszystkiego:tak:

Haha, u nas dokladnie tak samo :-D Raz jej z T. zamoczylismy smoka delikatnie w Reddsie to ciumkala go jakby to byla najwspanialsza rzecz pod sloncem :-D
 
reklama
gratuluje wszystkim dzieciakom... super sie rozwijają...
widzę,że nasza juleńka z wieloma zdolnościami jest jeszcze " w tyle"...;-);-)

u nas górują lody...mała na ich widok mało co z wózka nie wyskoczy... ale prawdziwa masakra jest wtedy, gdy damy jej troszke polizać... płacz, krzyk, pisk... bo chce jeszcze:-p:-p
 
gratuluje wszystkim dzieciakom... super sie rozwijają...
widzę,że nasza juleńka z wieloma zdolnościami jest jeszcze " w tyle"...;-);-)

u nas górują lody...mała na ich widok mało co z wózka nie wyskoczy... ale prawdziwa masakra jest wtedy, gdy damy jej troszke polizać... płacz, krzyk, pisk... bo chce jeszcze:-p:-p
Ewa a co zes myslała ze mała będzie przyjemności omijac szerokim łukiem:-Dprzeciez wszyscy lubia lody:tak:moja też za nimi przepada choć boje się troche dawać to i tak zawsze coś jej skapnie:-D co do rozwoju to moja też w tyle, dopiero dzis przepełzał cały pokój i wyladowała na przedpokoju co mnie bardzo zdziwiło jak wyszłam z kuchni patrze a tu moje dziecko:szok:a ja byłam przekonana że bawi sie na swoim placu zabaw:eek:
 
Nasz niejadek tez lubi lody. Ale zaczym łyzeczka znajdzie sie w buzi musi na wargach miec kawałek aby posmakowała a potem to tylko otwiera buzie i wyciąga ręce po kolejne porcje:-))
 
belgrano a nie boisz się dawać małej lodów? z tego co pamiętam, ona ma chyba skazę białkową?

a tak na marginesie, zdaje się, że jesteś jedynym udzielającym się Tatusiem wśród "sierpniówek" :-)
 
lody jakoś Ali nie interesują, chociaż troszeńkę kiedyś spróbowała, za to jak widzi kogoś jedzącego chleb to nie popuści, musi dostać chociaż gryza:tak:
 
Matyla tez ma skazę białkową ale od czasu do czasu dam jej np.gryzka, dwa banana albo troszeczkę loda bo aż żal mi jej jak sie patrzy i otwiera buźkę. Na szczęscie po mlutkich ilosciach nic sie nie dzieje
 
Wiesz z ta skazą to jest róznie nie została stwierdzona na 100% nawet mała miała ostatnio badania z krwi na alergeny ale nic nie wyszło. Co jakis czas pojawiaja sie jej w 1 miejscu na gowie chrostki które drapie:-(. Lody je moze zawsze z 1 łyżeczkę takich rozpuszczonych na smaczka. Mamy zamiar kuic cos na mleku jak koktail dla niemowlaków i dac jej i zobaczyć. Bo innych objawów nie ma. Tak że cała rodzina uwaza że ma alergie na mleko ale ja mam watpliwości bo ma tylko ten objaw na głowie a tak nic.
 
... musze się pochwalic że moje dziecko juz raczkuje :tak::tak::tak: jeszcze dość nie poradnie ale jak na drodze ma jakąś zabawkę to bierze rzuca w kąt i zapsuwa dalej:-D
A! i dziś sama siadła, najpierw położyła się na boku i później jakos jej poszło ale nie ważne w jaki sposób ważne że siada sama:-):-):-)
 
reklama
Mada, no to ogromne gratulacje dla Ami! Super!
Sara jakos omija szerokim lukiem etap raczkowania, ale slyszalam, ze czesc dzieci odrazu staje nie raczkujac wczesniej, wiec moze moje dziecko nalezy do tej grupy :-) :confused:
Czy jest to mozliwe, ze 9 mies. dziecko mowiac "mama" wie o kogo chodzi? :confused: :confused: :confused:
Bo wczoraj ja T. trzymal mala to zaczela plakac, wyciagac raczki w moim kierunku i mowic "mamamama" :-)
 
Do góry