reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

leyna- faktycznie masz nieciekawie z tymi schodami...

karoo, ollesia - dobre z tymi płytami i zegarem... ja najchętniej oddałabym julce do zabawy cały komputer...żeby tatus tak długo przy nim nie siedział:dry::dry:

a moja julcia nauczyla sie ostatnio przesuwać klocuszki na druciku z jednego końca do drugi... wcześniej interesowała sie tylko "wyrwaniem" ich...a teraz ślicznie wszystkie po kolei przesuwa...

i podobnie jak u karoo- jak zapytam gdzie tata, odkręca główkę w strone pokoju w którym pracuje
swoje lustrzane odbicie również uwielbia... piszczy, śmieje się, wyciąga łapki...

a wczoraj mała pierwszy raz sama sie podniosła w swoim łóżeczku!!!

co do raczkowania- hmmm w dalszym ciągu omija je szerokim łukiem
 
reklama
Sandra barierka fajna tylko ze za niska jak na moje dziecko bo na bank by sie na niej wspieła i kopyrtła na zewnątrz:no: no i potrzebowałabym na pewno dwie, ja nie wiem co mam zdrobic bo mała coraz bardziej ruchliwa , chyba założę siatke od łóżka do sufitu:laugh2:
 
Sandra barierka fajna tylko ze za niska jak na moje dziecko bo na bank by sie na niej wspieła i kopyrtła na zewnątrz:no: no i potrzebowałabym na pewno dwie, ja nie wiem co mam zdrobic bo mała coraz bardziej ruchliwa , chyba założę siatke od łóżka do sufitu:laugh2:

No w sumie masz racje. Widzisz, nie pomsylalam, ze przeciez dziecko moze sie wspiac...Hmmm...Trudna sprawa...Trza kupic kawal siatki ogrodzeniowej i bedzie git :-D ;-)
 
u nas zaczelo sie chodzenie trzymajac mala pod pachami...nie wiem czy to zdrowe:baffled:, ale jak ja sie posadzi na podloge to jest big ryk:dry:

nie moge nigdzie dostac butkow dla niej, bo w skarpetach na podlodze to nozki jej sie rozjezdzaja....chodzi w kolo lozeczka trzymajac sie za porecz:tak:ale za to przestala mowic mama i tata, tylko z nowu jakies ghk ghk,kakak...;-)
 
redaktorka kup małej skarpetki antyposlizgowe lub paputki z podeszwą antypoślizgową u nas sie to sprawdza bo małej w normalnych skarpetach tez się nogi rozjezdzały a cały dzień w butach nawet najwygodniejszych to nawet dorosłemu zacznie przeszkadzać. A Majeczka tuptała już po piachu na wyjeździe na boso?? to podobno bardzo dobrze robi na stópcie małym dzieciom
 
redaktorka kup małej skarpetki antyposlizgowe lub paputki z podeszwą antypoślizgową u nas sie to sprawdza bo małej w normalnych skarpetach tez się nogi rozjezdzały a cały dzień w butach nawet najwygodniejszych to nawet dorosłemu zacznie przeszkadzać. A Majeczka tuptała już po piachu na wyjeździe na boso?? to podobno bardzo dobrze robi na stópcie małym dzieciom

Mada, mamy takie skarpetki,tylko,ze mala tak czlapie,ze jej sie zsuwaja, boso po piasku to i jak bym z checia pochodzila, niestety bylo slonce ale wialo...
 
u nas przez to chorubsko narazie zastoj..
Redaktorka moze sproboj rajtuzek antyposlizgowych ..poszukam zdjecia i ci wkleje, fajne sa u nas sie sprawdza
 
my mamy takie tylko rozowe ..na kolankach i stopkach maja antyposlizgowa matke i sa super wygodne ..przynajmniej tak mi sie wydaje sadzac po minie mojej corki .....polecam
 
reklama
Do góry