reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Jak tam z ruchami Waszych dzidziolkow?

Bo moja od kilku dni jest spokojniejsza - od czasu do czasu przeciagnie sie, ale znacznie slabiej odczuwam jej ruchy. Moze to jeden z objawow? ;D
Na pewno jest wszystko ok, bo wczoraj bylam na kontroli, ale i tak mam schizy na tym punkcie :p
 
reklama
moj brzuch przypomina sceny z "Obcego". Caly sie rusza :D Dzidzia wogole sie nie uspokoila. Czasem mam wrazenie ze ma ADHD :D wogole nie daje swojej mamusce spokoju ;)
 
Moja też się rusza mniej, a raczej jakby bardziej ospale. Dalej wypycha swoje kończyny albo dupkę, ale już nie tak gwałtownie jak wczesniej. No coż, pewnie już jej ciasno w brzuchu ;)
 
Mlody rusza sie jak najety, miewa sie dobrze u mnie jak widac... Lekarz tez uznal, ze jest w bardzo dobrej formie ten moj Synek... W zasadzie nie ma pozycji w ktorej by nie szalal. I niewane, czy chode czy siedze. Chociaz najbardziej szaleje jak leze...
 
Moja Mrówa też odczówa mniej miejsca co nie przeszkadza jej naciągac skóry że aż dzisiaj Jedna pani wytykała mnie palcem na poczekalni!!!!!!!!!!!!!!!!
a popołudniu ciocia sie z nia bawiła, czyli mała przepychanka: stópcia Mrówy kontra dłoń cioci(moja siostra) najwięcej zabawy miała oczywiście ciocia bo jak Mrówa chciała dać czadu to akurat mnie zabolało z czego ani ciocia ani dziecko nic sobie nie robiły ;D
 
Moja mala rusza sie mniej niz wczesniej, ale za to znacznie bardziej agresywnie ja to odczuwam :) Zazwyczaj niestety bolesnie, zwlaszcza, ze mi sie pcha w nerwy kulszowe i mam zalamania rownowagi, nagle nie moge stac, bo noga sie ugina od bolu...
 
Moja maleńka dwa dni miała przestoju a wczoraj w nocy znów zaczeła szaleć niesamowicie. Miałam silne skurcze i strasznie mnie brzuch rozbolał. A mała miała to gdzieś szalała w najlepsze. Niewiem jak u was ale u mnie ten ostatni miesiąc to ruchy dzidzi wcale nie należą do przyjemnośći, ból jest niesamowity. Nie pomyślałabym że takie maleństwo może mieć tyle siły. Czasami mam wrażenie że mi mięśnie na brzuchu popękają jak zaczyna wypychać swoje piękne nóżki.
 
A ja wczoraj chyba za szybko napisalam, ze sie malo i slabiutko ruszam, bo jak wieczorem dala czadu z wyciaganiem konczyn to myslalam, ze mi prawym bokiem wyjdzie ;) I to przez jakies 2 godziny, a pozniej jeszcze nad ranem :)
 
mnie brzuch boli od cięzaru.skóra strasznie napieta a mała tak sie wierci jakby chciała górą wyjsc,z lewego boku pupa a z prawego stopy tak wyrazne ze mozna paluszki policzyc.ruszyc sie czasem nie mogę az krzycze z bólu.
a mówie do niej zeby wyłaziła jak jej ciasno,tu sie będzie wyciągac we wszystkie strony ;Di nic
 
reklama
Moj maz stwierdzil przedwczoraj, ze nasze dziecie chce wyjsc w dobrym kierunku (na zewnatrz) tylko wektor jej sie pomylil i probuje brzuchem zamiast dziurka do tego przeznaczona :D
Normalnie scena jak z "Aliena"
 
Do góry