reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Dokładnie aktywność naszych maluchów bywa różna.

Moja Zuzanka należy akurat do małych rozrabiaków. :laugh: Co prawda w nocy śpi razem ze mną ,ale w ciągu dnia łobuzuje na całego. Fajnie jest czuć pod dłonią tą maleńką rączkę czy nóżkę. Ostatnio często wypycha te swoje małe precelki. Ma coraz mniej miejsca i zostaje jej rozciąganie zamiast fikania koziołków.
 
reklama
Padiqq mój synek też śpi w nocy a rozrabia rano i wieczorem czasem tak się przeciąga że mam wrażenie że zrobi mi w brzuszku dziurkę ;D. Mały rozrabiaka, uwielbiam tą jego gimnastykę choć czasem bywa bolesna. Myślę że po porodzie będzie mi tego brakować.
 
Abi mysle ze kazdej z nas bedzie tego brakowalo.
U mnie niezle buszuje,a najbardziej sie smiejemy jak wystawi pupe bo wtedy brzucho taki krzywy,ale wczoraj troszke zastrajkowalo,przyjechala do mnie kolezanka i bardzo chciala poczuc kopniaczka,bo wczesniej nie miala sposobnosci,a tu dzidzia zadecydowala ze nic z tego i wogole nie kopalo,albo tak leciutko.Chyba troszke niesmiale jest,lub nie chce byc dotykane przez obcych.
 
czesc kolezanki styczniowe ja fakt mam termin na 5.02 ale któz to wie jak to bedzie moze dołacze do was:)jak czytam to co piszecie na temat ruchów malenstwa to zazdroszcze wam,moj michałek jakos ostatnio leniwy sie zrobił czasami martwie sie tym,we wtorek mamy wizyte u pani gin wiec mam nadzieje,ze uspokoje sie troszeczke bo mam lekkiego nerwa i stracha-pozdrawiam was goraco
 
Lwica, moje małe zachowuje się podobnie, czasami wydaje nam się, że to kara dla tatusia, który jest z nami w weekendy. A moze jest takie nieśmiałe i już.
Cześc Basiu - koleżanko lutowa/ Głowa do góry. Napewno wszystko z Michasiem ok. Dzieci czasami miewają takie "ciche dni". Podobno wtedy są skupione na przybieraniu na wadze i ogólnie rozwoju
 
ja sie dolaczam do skarg i wnioskow. moja pani doktor powiedziala, ze im dziecie wieksze tym spokojniejsze.
ja juz mojemu antkowi dalam na drugie TRABA POWIETRZNA, bo mi sie czasem wydaje, ze mi kiszki poplacze i zebra polamie.
taki rozrabiaka, ze nawet sobie nie wyobrazam jak to bedzie kiedy dzidzia bedzie juz znami. podobno niemowlaki duzo spia i w przerwach jedza. moj potrafi 6 godzin niemal bez przerwy balowac "pelna para", ze juz sama nie wiem jak siedziec, zeby przezyc. ;D
 
Wiesz co ? też tak mam :) chyba jakieś wyjątki stanowimy czy co, a na dodatek masz szybciej termin. Ale mnie pocieszylaś ;D ;D ;D :D
 
I moja coreczka bardzo aktywna i ... silna jest. Ale mi to w ogole nie przeszkadza. Martwie sie jak za dlugo siedzi cicho (rzadko sie to jednak zdarza). Lubie te jej holubce i ciosy, wiem, ze bedzie mi tego brakowac po porodzie, tej bliskosci... Juz nigdy tak blisko i bezpiecznie nie bedzie :-[. A tymczasem tylko jak mala ma czkawke to sie denerwuje bo mam wrazenie, ze ona sie meczy i nie wiem jak jej pomoc... Pozdrawiam. Ania
 
Moja dzidzia tez szaleje nie moge jesc bo mnie zoladek boli a rano tak mnie jelita bola ze szok, ale to cudowne uczucie jak sie dzidzia tam w srodku rusza moj maz mowi ze chcialby tak chociaz na chwilke poczuc jakie to uczucie i jest zawiedziony ze nigdy tego nie doswiadczy, ale coz tak nas natura stworzyla ze to my kobiety nosimy dzieciaczki w lonie a 'propo kiedys slyszlam takie powiedzenie "jakby mezszcyzni rodzili dzieci to w kazdej rodzinie bylyby jedynaki" ;D ;D ;D Pozdarwiam
 
reklama
Anusia ja czytałam że dzidzia w ogóle nie zwraca uwagi na czkawkę, nie przeszkadza jej. Hmm tylko nas dorosłych męczy, no nie?
 
Do góry