reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych dzieciaczków

jaskółka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2009
Postów
262
Miasto
Londyn
Z racji tego,że widzę temat podejmowany jest mocno postanowiłam założyć osobny wątek.
Może moderatorki przeniosą posty z innego tematu tutaj?
Jak to jest z tymi ruchami? Mocno czujecie już koniaczki?
Ja pierwsze ruchy poczułam koło 17tygodnia. Teraz już są dość silne. Moje maleństwo daje o sobie znać w nocy lub z rana. W dzień raczej Go jeszcze nie odczuwam, chyba dlatego żę jestem aktywna, dużo się ruszam. Są dni kiedy młode siedzi spokojnie i nic nie czuję.
Jak to jest u Was?
Pozdrawiam:-).
 
reklama
Ja pierwsze ruchy poczułam w 15-16 tygodniu pewnie dlatego że jestem szczupła a to moja pierwsza ciąża. Teraz jestem w 21 tydodniu a dzidzia daje znak o sobie co kilka godzin :tak:a jak odsłonie bluzkę to widzę jak mi się porusza brzuch nie spodziewałam się że stanie się to tak szybko:szok:
 
a ja nic nie czuję :baffled::baffled::baffled::baffled:
mimo ze to moja 4 ciąża :no::no::no:
nawet na usg nie widać zbytnio ze sie rusza tylko raczkami i nózkami - zaczynam sie martwić :-:)-:)-(
 
Ja pierwsze ruchy czułam w 17 tygodniu i czułam je co chwilę, teraz maluszek się uspokoił i jak czuję raz dziennie to jest dobrze.
 
Ja napisałam 17tydzień, ponieważ w 15-16 nie byłam w 100% pewna , czy to flaczki czy dziecko. Od 17 nie miałam już wątpliwości.
Oho, młode fika :-D
Gabina, nie martw się. Twoje dziecko zapewne należy do leniuszków :-D
Lekarz na wizycie rozwieje Twoje wątpliwości. To dopiero 17ty tydzień :) Poza tym młode lubią baraszkować , kiedy my śpimy.
 
ja pierwsze odczucia miałam miedzy 12 a 13 tygodniem były to raczej przelewania a od 16 tygodnia nieśmiałe puknięcia delikatne muśnięcia ale nie często od 18 tyg czyje juz intensywniej jakby mi świdrował w brzuszku są dłuższe i najczęsciej wieczorem i tez rano oraz jak siedze to tez kopnie bo moze jest mu nie wygodnie
 
Cokies 12-13tydz? To flaczki, przecież dziecko jest wtedy takie malutkie,że nie możliwe abyś je wtedy już czuła :-)
 
reklama
ja pierwsze pewne ruchy poczułam w 17tyg 5dni od tego czasu są regularne i wyczuwalne tak 3-4 razy na dzień
Gabina za niedługo napewno poczujesz ruchy, ja też się martwiłam aż w końcu przyszedł ten dzień:tak:
 
Do góry