reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Mój przez te burze to tak wierzga że sama się gubie gdzie najczęściej uderza :laugh: :laugh:,chyba udziela mu się moje zdenerwowanie a podobno jeszcze dziś ma być burza
 
reklama
mój też ma tylko kilka momentów w ciągu dnia,że sie powiercia a tak cisza...może przed burzą? ;D u nas dzis całkiem fajna i znośna pogoda,burzy raczej nie będzie ;)
 
Igunia nic się nie martw, napewno Twoje Maleństwo nadrobi zaległości. Kumuluje napewno siły na dalsze brykanie ;) :)
 
OSKAREK dziś strasznie się rozpycha jakby mu brakowało miejsca w brzuchu i pewnie tak jest ,bo prawie cały czas mam uczucie jakby mi chciało brzuch rozerwać
 
no właśnie nie ma reguły :) nasze dzieciątka już w brzuszku są wielkim małymi indywidualistami ;)
 
czego my wymagamy to jak by nas wsadzic do ciasnego spiwora i wymagac zebysmy dawały znaki zycia to zameczyc sie mozna:-)
 
reklama
Moja Niunia też jest aktywna chociaż trochę mniej niż do tej pory ale jak już kopnie to aż mi się gorąco robi.Tez Was skóra boli od kopniaczków?bo mnie bardzo.
 
Do góry