reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Aneczka, dzięki za pocieszenie. Wiecie jak to jest, kiedy człowiek nie jest do czegoś przekonany, to zawsze lepiej sie czuje, jak ktoś potwierdzi, ze jest ok. Pozdrawiam.
 
reklama
Wczoraj po raz pierwszy cos poszulam ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D wczesniej sluchalam tego co sie dzieje w brzuszku przez sluchawki od cisnieniomierza a wczoraj wieczorem poczulam to samo chlupotanie,czy jakies babelki (dokladnie tam gdzie jest dzidzia) Az sie poplakalam ze wzruszenia :-[ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Czekam na dalsze i mocniejsze kopniaczki chociaz wiem ,ze na regularne ruchy to jeszcze wczesnie to w koncu koniec 16 tyg
 

a ja czuje ruchy od 3 tygodni, ale to tylko dlatego ze przy drugiej ciazy nastapuja one troche szybciej, coprawda czuje je nie codziennie i sa cardzo delikatne, takie musniecia, ale bardzo duza radosc mi sprawiaja
 
Ja dzis znowu czulam malenstwo - jak cwiczylam joge ;D bylo takie cwiczenie , ktore chyba rozluznia brzuszek i brzdac mial chyba duzo miejsca :)
 
Ja to chyba nienormalna jestem bo też wydaje mi się,ze już czuję czasem ruchy dzidzi. Takie delikatne ledwo wyczuwalne smyrania jakbym miała jakąś rybkę w brzuchu. To na 100 % jest uczucie nowe dla mnie.
Ale ja może zbyt delikatna estem. Zawsze czułam moment owulacji, miałam bardzo bolesne miesiączki . 4 dni po zapłodnieniu czułam skurcze jajowodu, później dziwne uczucie w podbrzuszu i już wiedziałam ,że jestem w ciązy, jeszcze przed terminem miesiączki.
Czy to możliwe,że mam bardzo unerwioną macicę? Po prostu przeczuloną? :)
 
ja tez czulam ,ze jestem w ciazy bo wyjatkowo bolala mnie jajnik i ciagnelo mnie cos tam brzuchu ;D Nie wiem ale skoro nic takiego wczesniej nie czulas to moze faktycznie toja kruszynka Cie smera ;) :)
 
wie cie co martwie sie :( jestem na poczatku 17 tyg ciazy a tu nic dzidzia nie kopie...
byłam u lekarza to powiedzial ze usg zrobi mi dopero w przyszlym tyg.
boje sie!!!!!!!!!!!!!
 
Kasiu no cos ty nie ma czym :) Niektore kobiety czuja ruchy dopiero w 20-tym tyg. Ja tez raz czy dwa cos czulam a dalej cisza ,moze to flaczki byly? ;)
 
Ktoraś z Was mowila, że nasluchje dzidziusia przez stetoskop. No to ja tez wzielam od rodzicow sprzet i nasluchuje jak sie poloze. Raz o malo sie nie udusilam (haha) bo wstrzymalam oddech, zeby zadnych dodatkowych dzwiekow nie bylo ;). Ale jeszcze nic nie slycha a nie czuc. Powiedzialam sobie, ze za miesiac to na pewno cos poczuje i tego sie trzymam. A i tak 7 lutego mamy usg
- staram sie myslec pozytywnie i tak mi lepiej - POLECAM!
 
reklama
monlight nie martw się że wariujesz ja też tak myślałam ale okazało się że to naprawdę mój klusek delikatnie daje znać o sobie. Ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 14 tyg. i od tamtego dnia czuję ruchy nie regularnie ale są rozmawiałam wczoraj z moim ginekologiem powiedział mi że jest to możliwe chociaż zdaża się żadko. pozdrawiwm
 
Do góry