reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

reklama
Niech se w buty wsadzą takie oświadczenia. Ja oświadczam, że czarne jest białe i odwrotnie a na płocie pisze DUPA a to płot.
 
Niech se w buty wsadzą takie oświadczenia. Ja oświadczam, że czarne jest białe i odwrotnie a na płocie pisze DUPA a to płot.

Tak właśnie, popieram. Pieprz%^&* kocmołuchy i łapownicy. Sadzą takie okrąglasy niczym nie poparte i epatują jedynie tymi skrótami przed nazwiskiem.
Jak im taki tiomersal zdrowy to niech się go nażrą to zobaczymy - ciekawe po co ta trupia czacha na etykiecie... http://www.gihonlab.com/img/farmo/thimerosal/thimerosal_etiqueta_g.jpg

Wytykają innym braki w podpieraniu się rzetelnymi badaniami... niech sami najpierw pokażą te rzetelne badania na podstawie których snują te swoje profesorskie wywody i oświadczenia.
 
Nie wiem, czy w końcu, bo mam wrażenie, że z nas nieszczepiących zrobiono w tym artykule bandę fanatyków i niedouczonych idiotów, a Komorowski dziś podpisał i ja osobiście jestem przerażona i kompetnie nie wiem, co teraz:confused:
 
eeejjj no bez przesady, zluzujmy troszkę. Jeśli sanepid bedzie używał przemocy w stosunku do obywateli nie sądzę, żeby dostali poparcie narodu...
 
myślę, że część naszego społeczeństwa będzie zachwycona. Tylko czekają, żeby pneumokoki i inne lemingi i HPV były refundowane... o grypie nie wspomnę a jak na ospę zaczną z urzędu szczepić, do poczują się jak w raju...
 
reklama
no tak, ale jak bedą się włamywać do odmów, kneblowac i szczepić uważasz że to nie da ludziom do myślenia?
 
Do góry