reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

Ja dzis mialam dzien sprzatania i dbania o siebie zarazem :-) po dluzszym wylegiwaniu w w lozku zaczelam sprzatanie... w miedzy czasie naolejowalam wlosy i tak trzymalam dobre 3 godziny :-D jak nie 4 :szok::-D potem mycie,odzywka... potem byl peeleng z kawy na twarz ,a teraz mam maseczke z glinki :-D chata wysprzatana ,a ja jeszcze nie gotowa :-D
 
reklama
my czekamy az Gracus wstanie ..przegina chlop:-Dspi juz ponad 3 h:baffled:..i idziemy na spacer do parku wodnego. taki z oczkami wodnymi.
i musze zajechac do sklepu, mam ochote jutro na lososia.
 
Dziewczyny uzywalyscie tych odzywek? ja mam ta po lewej i srodkowa i calkiem fajne sa :-) no i ladnie pachna jak na moj gust :-)
 

Załączniki

  • odzywki_spray.jpg
    odzywki_spray.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry