reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie u wrzesniówek

edyta27 pisze:
Aniulka to super że się świetnie bawiłaś, szkoda tylko że te zdjęcia nie najlepsze :mad:

Dolaczam sie !! :D

Ja narazie niestety nie chodze na imprezki a jak juz jakies sa to niestety nie pijam :( bo niunia by razem ze mna pila, niekiedy tylko jakiegos malego gingersa :) ale ja to sie abstynentem zrobilam od roku nie pale (jak sie tylko dowiedzialm ze dzidzi bedziemy mieli) no i nie pije tez juz prawie od roku. Ciaza mi na dobre wyszla hihi pozdrawiam
 
reklama
No my tez nocne marki hihi :) Wczoraj o 17 polozylismy sie cala rodzinka na godzinke odpoczaci sie zdzemnac i tak nam sie podzymalo ze wstalismy o 21 i potem juz sie spac nie chcialo :) A nasza niunia jak nigdy poszla spac o 24 to maly szkrab :D
 
byłam dzisiaj u gina i zrobił mojej ziarninie wypalankę, troche szczypało :( ale tylko troche :D
za około 2 tygodnie mi to sprawdzi i jak będzie trzeba, to będzie mi to wycinał w szpitalu

ogólnie doszlismy do tego, ze mam sobie zrobić mofrologie i poziom żelaza , bo we łbie mi sie kręci i ogólnie jakaś cieńka jestem :p
a jak mu powiedziałam, że wcinam itaminy dla karmiących i na to Merz Special Drages, to się zdziwił, ze po tym mi jeszcze włosy wypadają :p

ide spać ;D, ciężko mi sie już pisze
czas wypocząć
 
Do góry