reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Witam,

Jestem dziennikarką TVN-u. Obecnie przygotowujemy program o samotnych matkach. Pragniemy ukazać codzienne życie kobiet, jak radzą sobie w ciąży, na kogo mogą liczyć.

W programie to nasi potencjalni goście będą decydować o czym chcą powiedzieć, a co pragną zachować dla siebie.
Zdajemy sobie sprawę, iż przeżycia te są bardzo osobiste, ale wydaje nam się iż temat ten jest bardzo mało poruszany w mediach i warto o nim mówić.

Sądzę, iż wszelki wątpliwości oraz charakter programu będzie dobrze wyjaśnić w czasie rozmowy telefonicznej. Rozumiem jednak, iż takie dane lepiej podawać już na skrzynkę prywatną, dlatego też podaję na dole mój email firmowy.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i udzieloną pomoc,
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,

Aurelia Sawicka TVN – „Rozmowy w toku”
Email: asawicka@tvn.pl
 
czesc! mam 20 lat , jestem w 8 miesiacu ciazy i nie zanosi sie na to ze bede miala z kim wychowywac coreczke ojciec dziecka ma 24 lata na wiadomosc ze zostanie tata zareagowal tragicznie mowiac " musisz usunac przeciez masz szkole masz marzenia" tymi slowami odsunal sie ode mnie jak i zarazem od swojego dziecka a przeciez tak bardzo mnie kochal nie moge zrozumiec jak mogl powiedziec zebym usunela przeciez to nie tylko moje dziecko ale tez jego wiec wychodzi na to ze chcial zabic swoje dziecko tak jak jakas muche latajaca po pokoju to mnie nurtuje od poczatku ciazy a boli ze moglam sie z kims takim zwiazac prosze pomozcie mi choc troszke poukladac swoje mysli abym sie nie zadreczalam takimi myslami jak urodzi sie moja ukochana coreczka
 
Witaj.Przykre jest to w jakiej sytuacji się znalazlaś ale pociesz się tym,że tatuś twojego dziecka zachował się jak ten ostatni debil,bo wszystko wszystkim nie miał prawa mówić do ciebie na temat usunięcia ciązy.Może nie dor ósł jeszcze mimo tych 24 lat.Głowa do góry dasz rade na forum dla samotnych rodziców pisze więcej takich osób w podobnej sytuacji do twojej i wiesz dają rade więc i ty dasz.A ja tymczasem zapraszam na wątek główny Jak sobie radzicie.Wśród ludzi tam piszących choć na chwile zapomnisz o problemach.
 
witam ja też zostałam sama a kończę właśnie 3 miesiąc ciąży...a tak pięknie się zapowiadało... teraz nie ma sił do życia i co raz częściej myślę o najgorszym
 
Witaj głowa do góry masz dla kogo żyć.To dziecko musi mieć silną mame,która sobie poradzi z wszystkimi przeciwnościami losu
 
ale to dziecko nie jest dla mnie powodem do szczęścia i jakiejkolwiek motywacji w tej sytuacji... zaczynam czuć nawet do niego nienawiść,jest mi z dnia na dzień gorzej i gorzej
 
reklama
sama nie umiem dokładnie tego wytłumaczyć... na pewno choć nie chce sama się do tego przyznać-jest to mój ból,nienawiść do świata i przede wszystkim samej siebie,jest to dziecko osoby za którą życie bym oddała-nawet teraz.
 
Do góry