reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mam 20 lat , mialam dobrego partnera ktory Bardzo Mnie Kochal... gdy dowiedzial sie ze jestem w ciąży cos zaczelo sie psuc... wieczne klutnie i nawet prosby o usuniecie ciazy =( bylam taka glupia i tez myslalam nad tym rozwiazaniem ,naszczescie otworzylam oczy!! Powiedzial ze jesli nie usune dziecka to slubu nie bedzie...wiec pewnego dnia nie wytrzymalam ...powiedzialam o wszystkim mojej mamie ktora zadzwonila do jego matki.. Przyjechala do nas z nim i rozmawialismy... Troche zmienil zdanie co do dziecka,powiedzial ze pomoze mi jak bedzie w stanie i ze bedzie placil alimenty i chcialby byc przy porodzie . Ale ja powiedzialam ze Slubu nie bedzie... Niechce miec takiego meza bo to prawdziwy Lobuz... i jak sie okazalo Gowniarz ktory nie dorosl do tego by byc odpowiedzialnym a jak sie pojawia problem to zamiast stawic mu czola to probuje Go likwidowac... bardzo cierpie z tego powodu ze zostane samotna matka
smutas.gif
wiem ze juz nikt niezechce mnie z dzieckiem ktore bedzie tez nalezalo do innego faceta
smutas.gif
Mam nadzieje ze to dziecko da mi wiele szczescia...Jestem w 4 miesiacu ciazy i juz nie moge sie doczekaz az moje Malenstwo sie pojawi... wiem ze Ono bedzie mnie Kochac mimo wszystko i na dobre i zle... Taka Miloscia dziecka !! Jest mi naprawde ciezko bo sama niewiem co robic ... Niechce byc samotna matka ale tez nie bede z kims na sile ... On ma paskudny charakter ,choc jesli by sie zmienil gotowa bylabym ulozyc sobie z nim jakos zycie narazie bez slubu!! Nadal pewnie Go Kocham... i boli mnie to ze jeszcze nie raz bede musiala sie z nim widywac... tak dziwnie jest teraz... raz jest dla mnie Kochany zachowuje sie jak bysmy byli razem a raz traktuje mnie jak najgorsza
smutas.gif

zwariuje
smutas.gif
prosze pomozcie
 
reklama
Natusia przykro mi z tego powodu,że znalazłaś się w takiej sytuacji.Głowa do góry nie jesteś pierwsza i nie ostatnia,Niejedna samotna mama układa sobie życie od nowa,a to,że będziesz miała dziecko z innym nic nie znaczy Spotkasz kiedyś faceta,który pokocha ciebie itwoje dziecko.Pisze bo znam to z własnego doświadczenia.Ja miałam dwoje dużych dzieci z pierwszego małżeństwa i znalazłam wartościowego człowieka który pokochał mnie i moje dzieci.Mamy ze sobą wspólne dziecko i jsteśmy bardzo szczęśliwi.
 
Dziekuje Wam Kochane za pocieszenie :* wiem ze macie racje i wiem tez ,ze kiedys to wszystko napewno przejdzie... bede cieszyc sie z Mojego malenstwa i moze tez ktos mnie zechce... i bedzie to najlepszy dowod ze bedzie ze mna mimo wszystko czyli w tym przypadku dziecka ktore mam z innym... kto wie co bedzie za jakis czas , moze i ten fra*** zrozumie swoj blad.. i bedzie chcial wrocic... tylko niewiem czy juz nie bedzie za pozno i nie bede Go chciala.... nie ma co gdybac... zawsze trzymalam sie cytatu ''nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo'' Bede miala mala Kruszynke ktora bedzie mnie Kochac miloscia bezinteresowna =D to juz wiele jak na nasze czasy....

Jeszcze raz dziekuje i zycze Wam duzo powodzenia w zyciu :)
 
Życzę Ci pomyślności, dużo siły i cierpliwości:happy2:
Czeka Cię teraz nowe życie i ułuż je sobie po swojej myśli. Powoli wszystko się ułoży..:tak:
 
Ja również ze swojej strony życze ci żeby wszystko się pomyślnie ułożyło a dla poprawienia humoru zapraszam was dziewczyny na wątek jak sobie radzicie.Tam jest więcej takich samotnych mamuś i 2 tatusiów,z którymi warto pogadać.
 
czesc Kochane Kobitki !! Mam dobra wiadomosc :) z Krzysiem rozstalismy sie na jakis czas i wiecie co? Pomoglo ;D przeprosil ze wygadywal takie glupoty zmienil sie niesamowicie bardzo dobrze mnie traktuje i strasznie cieszy sie na dziecko na usg nawet sie poplakal ze szczescia ;) wiem ze to wszystko szczere poprostu potrzebowal kilka dni na przemyslenia bo dostal szoku ...ze zostanie ojcem w mlodym wieku...ale teraz jest naprawde cudownieeeeee :-):-):-) :-p ma do mnie tyle cierpliwosci bardzo mi pomaga ustepuje ...i planuje nasze wspolne zycie w 3jke :-):-):-) termin Slubu mamy na kwietnia :-):-):-) pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za wsparcie buziaki
 
czesc Kochane Kobitki !! Mam dobra wiadomosc :) z Krzysiem rozstalismy sie na jakis czas i wiecie co? Pomoglo ;D przeprosil ze wygadywal takie glupoty zmienil sie niesamowicie bardzo dobrze mnie traktuje i strasznie cieszy sie na dziecko na usg nawet sie poplakal ze szczescia ;) wiem ze to wszystko szczere poprostu potrzebowal kilka dni na przemyslenia bo dostal szoku ...ze zostanie ojcem w mlodym wieku...ale teraz jest naprawde cudownieeeeee :-):-):-) :-p ma do mnie tyle cierpliwosci bardzo mi pomaga ustepuje ...i planuje nasze wspolne zycie w 3jke :-):-):-) termin Slubu mamy na kwietnia :-):-):-) pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za wsparcie buziaki

W takim razie bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to już na stałe się ocknął. Pozdrowienia:-)
 
czesc Kochane Kobitki !! Mam dobra wiadomosc :) z Krzysiem rozstalismy sie na jakis czas i wiecie co? Pomoglo ;D przeprosil ze wygadywal takie glupoty zmienil sie niesamowicie bardzo dobrze mnie traktuje i strasznie cieszy sie na dziecko na usg nawet sie poplakal ze szczescia ;) wiem ze to wszystko szczere poprostu potrzebowal kilka dni na przemyslenia bo dostal szoku ...ze zostanie ojcem w mlodym wieku...ale teraz jest naprawde cudownieeeeee :-):-):-) :-p ma do mnie tyle cierpliwosci bardzo mi pomaga ustepuje ...i planuje nasze wspolne zycie w 3jke :-):-):-) termin Slubu mamy na kwietnia :-):-):-) pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za wsparcie buziaki
Ja również życze wam powodzenia i mam nadzieje,że teraz wszystko będzie ok.
 
Natusiu - To bardzo dobra wiadomosc :-) naprawde bardzo sie ciesze ze wam sie uklada i ze mozecie stworzyc waszemu dziecku wspaniala rodzine:tak: Jestes dobra osoba bo dalas szanse mu. Kazdy zasluguje na szczescie i na jeszcze jedna szanse:sorry2: Pozdrawiam
 
reklama
Do góry