reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Ola ja wczoraj tak miałam wieczorem połozyłam sie na chwilkę z moim synkiem on mnie tak mocno złapał za szyje mówił że mnie kocha najbardziej na świecie itd i się poryczałam nie tyle z tych czułosci co z tego że tez sobie uswiadomiłam że niedawno był taki malutki jak Oleńka a teraz juz chodzi do zerówki. Dla nas był naszą mała kruszynka i dopiero teraz jak urodziła się Ola zauwazylismy że ta mała kruszynka nieco wyrosła przy Oleńce. Przy dzieciach widzi się jak czas nieubłaganie płynie i niestety nie da się go zatrzymać.
 
reklama
Smutne jest też to że teraz nasze szkraby sa takie fajne malutkie i za pare lat to wszystko się zmieni fakt nadla pozostana naszymi oczkamiw głowie ale to juz nie bedzie to samo co teraz.:-(
 
Ja to sie boje ze stane sie niedlugo taka prawdziwa mamuska z wielkim kuperem,cyckami do kolan i radami nie do zniesienia.
Ja chce byc jeszcze mloda, laska, fajna d... pojsc z przyjaciolmi na martini, poszalec z moim Carlo:sorry:
Smuci mnie to wszystko troche:-:)-(
 
No co wy dziewczyny z tym wiekiem :szok:, przecież większość z was jest przed 30, a niektóre to ledwie 20 przekroczyły. Nie smućcie się tym. Przemijający czas to tylko dowód na to że trzeba korzystać z chwili ;-). Cieszyć się naszymi maluszkami , bo teraz jest do tego najlepszy czas :cool2:
 
witam Was po dłuuuugiej nieobecności!!!

u nas w porządku poznajemy sie z moim Maciusiem i uczymy sie siebie hihi z małego robi sie mały terrorysta hihi bo non stop wymusza cyca!!!

Ola nie narzekajmy na wiek!! wszystko zależy przecież od nas jak my będziemy sie z tym wszystkim czuły!! może to troche dziwnie zabrzmialo ale ja tak myslę! ja skończyłam trzydziestkę ale w ogóle nie czuje sie na tyle!! i mam nadzieje że jeszcze długo tak zostanie!!

pozdrawiam Was gorąco
 
Ola nie martw sie daleko ci do starej matrony haha.
Ja jak urodziłam Marianne to miałam 25 lat i byliśmy pierwsi z naszych znajomych którzy mieli dziecko. Bylo mi wtedy bardzo ciężko bo właściwie wypadłam z biegu. oni maja teraz dzieci tak w wieku od 3 lat do 1,5 roku a ja mam prawie 6 letnia pannice i drugiego brzdąca. I czuje sie młodo i atrakcyjni jak nigdy dotąd, mimo podkrążonych czasem oczu i tej upiornej:-D:baffled: oponki na brzuchu.
I nie zmienia tego fakt, że ryczę już od godziny, bo my mamuśki zawsze kończymy na wygranej pozycji.
 
Ja mam 22 lata i jak sie nie trudno domyslec tez mam ze wszystkich znajomych pierwsza dziecko...ale jak tule skarba to nie zaluje:tak::-Di jak wiem ze mam przy sobie mojego kochanego chlopaka (zreszta od grudnia juz meza) to jestem najszczesliwsza na swiecie...wiadomo nieraz by sie poszalało ale jak mały bedzie miał te 6 miesiecy to sobie odbijemy....:-D:tak:
 
reklama
Witam wszystkie sierpnióweczki po długiej przerwie:-)
Udało mi się urodzić synusia jeszcze w sierpniu - dokładnie 29, miałam koszmarny poród i do tego malutki miał infekcję i musieliśmy spędzić w szpitalu trochę czasu bo dostawał antybiotyk, ale teraz już jest wszystko w porządku:happy:
Ile mam zaległości do nadrobienia:szok:
 
Do góry