reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć Kochane :-)
Czy Wy sobie wyobrażacie że odwołali mi dzisiejsze zebranie w pracy a to oznacza że jeszcze nie powiedziałam :wściekła/y:
Załamałam się, tak bardzo chciałam mieć to już za sobą :angry:
Na forum to jestem chyba jedyna która jeszcze w pracy nie powiedziała, co?? :laugh2:

A musisz to robic na forum? Na zebraniu? Moze po prostu poinformuj szefa(szefowa) a potem mozesz powiedziec komu chcesz ;-)
No, ale wtracam sie, a nie znam sytuacji.. sorki ;-)
 
reklama
Deli,mam to samo jak nien zadzwonie co drugi dzien,to mama i codziennie potrafi do mnie dzwonic


Dzwoniła do mnie dziś mama i mnie okrzyczała, że nie dzwonie do niej. A dopiero co byliśmy na obiedzie w niedziele i cały tydzień poprzedni u rodziców mieszkałam jak A był chory.
Czy tylko ja jestem niedobrą córką. Jak często dzwonicie do mam? Bo zaczynam mieć wyrzuty. Chociaż nigdy nie dzwoniłam do domu często.
 
Ja już pożarłam pizze i nie wiem, co dalej,ale jeszcze dziś nie muszę się o nikogo martwić.

Moja mama też nie lubi nie mieć wiadomości, więc njdalej co dwa dni dzwoni.
 
Deli,mam to samo jak nien zadzwonie co drugi dzien,to mama i codziennie potrafi do mnie dzwonic
U mnie nigdy tak nie było. Dzwoniłam co jakiś czas i było dobrze. A teraz 4 dni nie dzwonie i już krzyczy, że się nie odzywam ;/. A dopiero co wczoraj tato do mnie dzwonił.
 
Dzwoniła do mnie dziś mama i mnie okrzyczała, że nie dzwonie do niej. A dopiero co byliśmy na obiedzie w niedziele i cały tydzień poprzedni u rodziców mieszkałam jak A był chory.
Czy tylko ja jestem niedobrą córką. Jak często dzwonicie do mam? Bo zaczynam mieć wyrzuty. Chociaż nigdy nie dzwoniłam do domu często.


Deli mam podobnie, jak jeden dzień nie zadzwonię to już siedzi na mnie obrazona...
 
Dzwoniła do mnie dziś mama i mnie okrzyczała, że nie dzwonie do niej. A dopiero co byliśmy na obiedzie w niedziele i cały tydzień poprzedni u rodziców mieszkałam jak A był chory.
Czy tylko ja jestem niedobrą córką. Jak często dzwonicie do mam? Bo zaczynam mieć wyrzuty. Chociaż nigdy nie dzwoniłam do domu często.

Moja mama tez narzeka, zez zbyt rzadko z nia rozmawiam ;-) a jezdzimy do niej na obiady prawie w kazda niedziele (moj maz czasem ma dosc, bo do jego rodzicow jezdzimy raz dwa razy do roku - mieszkaja we Francji). No wiec, jak ja do niej nie zadzwonie, to na pewno ona zadzwoni z wyrzutami. Wiec raz dziennie sie "melduje" krociutkim telefonem ;-) wiem, ze ona sie nie moze doczekac wnuka i bardzo sie martwi moim zwolnieniem... to po co ma sie denerwowac dodatkowo, ze nie dzwonie...
 
hejka dziewczynki, być może to głupie ale zazdroszcze Wam ,że Wasze mamy tak sie o Was martwią.Ja niestety nie mam mamy, zmarła dwa tygodnie po naszym ślubie i naprawde chwilami jest ma bardzo cięzko, mimo iż minęlo juz ponaqd 3 lata. WEiele bym dala za to by móc miec ją na wyciągnięcie ręki.


Mam dla Was jeszcze fajną piosenke posłuchajcie jej
Wrzuta.pl - Natalia Niemen - Jestem Mama- to moja kariera

a i jestem troszke zaskoczona niektórymi planami na dzisiejszy obiad, pewnie jestem wychowana według starych zasad ale u nas nie je sie miesa w piątek. buzka:-)
 
reklama
Do góry