reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

jak mój mąż wczoraj umawiał się z tymi znajomymi zadałam jedno pytanie: klima lub wiatraczek dla mnie jest? odpowiedź brzmiała: jest nawet basen (taki dmuchany, ale zawsze:-)), i już nie miałam wymówki...
 
reklama
U nas było tak, że to do nas mieli się zwalić goście i jak pomyślałam, że mam kombinować cos do jedzenia, sprzatać itd... to przeprosiłam i odwołałam spotkanie. Jakoś juz nie mam siły na takie atrakcje - może gdybyśmy to my szli do nich to by było inaczej a tak to... :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry.
A mój mały buszował całą noc jakby diabeł jakiś w niego wstąpił;-) Na tym boku nie, na tamtym też nie, a na plecach się duszę. Do tego chyba jest bardzo nisko bo tak strasznie uciska na pęchcerz, że co pół godziny do toalety biegałam. A teraz sobie śpi, cwaniak mały:-)
Dzisiaj obiadku nie robię, bo jak mąż wróci z pracy to jedziemy nad jeziorko. Tylko parasola nie zdążyliśmy kupić i będę musiała się ulokować gdzieś w cieniu.
 
Witam. Maz robi hustawke dla dzieci to chwile mam czas.

Mju zostawilas mnie sama?? Twoje sie przekrecilo moje ma nadal mnie w du.........:angry::angry:Nie czytaj na necie za duzo jesli jest w normie chocby w gornej ale zawsze w normie. Bedzie dobrze zobaczysz:tak:

Mi dzis dzien sie zaczal bardzo smutno bo znow zostaniemy sami i tak co chwila lzy same leca:baffled:Podziekowac mozna za to naszej wspanialej Polsce:baffled:

Milego dnia wszystkim:-:)-(
 
witam dziewczyny;-)
w nocy niestety nie pospalam bo mialam skurcze a w tymczasie mala sie jeszcze obracala i myslalam ze brzuch mi rozsadzi:wściekła/y:
dopiero p piatej pszeszlo i zasnelam... ale znowu cora spac nie dala:dry:
ale teraz jest ok i to najwazniejsze:-D

uciekam do obowiazkow:-D
zajrze pozniej:-D
milego weekendu zyczetym ktore gdzies jada:-D
i trzymam kciuki za Aneczke!!!!!!!!!!:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam słonecznie:-).
Dołaczam sie do grona niewyspanych:angry:,moja dziewuszka to sobie gimnastyke do 2 rano urządzała a potem brzuch zaczał minie bolec:baffled:.I juz wiem jak skurcze wyglądają.Nie da sie tego nie poznac:no:.
I od rana to samo gimnasstyka:sorry2:.
My tez dzie nad wode sie wybieramy .
Miłego dnia kochaniutkie,szczeólnie Tobie Kasiu.Buziaczki.
 
Witam!!!
Ja mam termin na 15 sierpnia i z jednej strony już nie mogę doczekać a z drugiej strach przed porodem. Bo to moja pierwsza ciąża. Czy na forum sierpień 2009 jest jakaś przyszłą mama z Krakowa?
 
reklama
Do góry