reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

anet15 mam nadzieje, że szybko jej minie bo ona nie tylko z tatusiem nie chce zostawać.
Ona chce tylko mamusie i koniec.

Enka miło że wpadłaś :)
Piwonia Miłej imprezki życzę;-)
 
reklama
witam sie i przyłączam do grona niewyspanych :tak:
ale nie przez córeczke tylko nos miałam zatkany i budziłam sie co chwile w nocy :wściekła/y:, nie mogłam znaleźć kropli :-(
ale teraz już mi lepiej

a moja Julka chyba będzie piosenkarką bo jak jej spiewam lalala to się usmiecha i próbuje śpiewać po swojemu :-)


Deli ja bym chciała żeby Julka tez sie tak przestawiła ale bez szpitala...
Pasowanie na pierwszaka, przedszkolaka, kiedy ja będe chodzic na takie imprezki? fajnie maie dziewczyny :-)
 
Witajcie Kochane Mamuski:))

Ale ten czas leci.....dopiero co marudzilysmy ,jak nam zle w ciazy...a tu juz nasze pociechy maja po 2 miesiace:)....
U nas wszystko ok.maly Jonas jest wspanialy.....daje nam tyle radosci.....nie wiem czy pamietacie mnie...kiedys pisalam o moich obawach co do mojego wieku(jestem po 40stce:)...teraz moge powiedziec ,ze to najpieknieszy czas w moim zyciu...i jak komus sie nie uadaje do 40stki,,,,to ja moge powiedziec "Zycie zaczyna sie po 40stce!!!"

3majcie sie kochane moje mamuski z forum...bardzo lubie czytac co piszecie nie mam takiej weny jak Wy do pisnia...ale jestem z Wami

pozdrawiam Was ciepolo...i zycze jak najmniej problemow z naszymi pociechami:))
 
my juz po jednym spacerku
dzisiaj mamy" dzień pierdzioszka" mała ma gazy tylko ciekawe po czym,jak ja tymczasowo na diecie i jem tylko chleb z masłem 3 razy dziennie
 
Piwonia z tymi pierdzioszkami to naprawde dziwnie bo u nas tez jednego dnia nic a drugiego tyle ze hoho, tak samo z kupką - nie raz co 3 dni a nie raz 2 x dziennie. Na diecie nie jestem ale w sumie jakos nieurozmaicam swoich dań zbyttnio...baaa nawet z braku czasu nie raz w kółko to samo jem:-p

Przeszłam sie dzis do swojej pracy pochwalic moim cudem przed szefem i nadłuuugasnym spacerku bylismy - jestem padnieta - mam tylko siłe na wystawienie cycorka dla Małej:-D
ech juz prawie wieczór a ja nic w domu nie zrobiłam i nic mi sie nie chce, chyba powysyłam Wam zaproszenia na n-k, także jak cos to nie przyjmujcie, bo to ja:laugh2::zawstydzona/y:

Moja ala tez idzie na pierwsze spanko po 20, w nocy budzi sie 2 razy i później ranny ptaszek o 6 rajcuje - a ja z niewyspanymi slepiami do niej gadam i ją zabawiam z 2 godzinki i później dalej razem idziemy w kimono:happy:
 
reklama
Do góry